www.sudzibas.lv T-Bode Apkalpošana

T-Bode - Apkalpošana

Blondā jaunkundze Spicē pēc stundu ilgas viena krekliņa apdrukāšanas paziņoja, ka ir manu lapiņu ar tekstu pazaudējusi. Atkārtoju vēlreiz tekstu, viņa pierakstīja. pēc pusstundas atnācu vēlreiz. Tikai jaunkundze uzdrukāja nevis to, ko es diktēju, bet variāciju par tēmu. Turklāt mana vārda vietā uzrakstīja citu :) Kad jautāju, vai viņa nevar uzdrukāt īsto tekstu uz jauna krekliņ, a blondīne paziņoja, ka šovakar vairs nevar paspēt, jo līdz veikala slēgšanai atlikusi vien pusstunda. Nesamaksājusi, devos uz Olimpiju. 20 min pirms veikala slēgšanas, jaunkundze laipni pieņēma pasūtījumu un pēc 15 min bija gatavs pareizais teksts.
Secinājums- uz Spices T-bodi vairs neiešu.
Un otrs secinājums- pareizi un ātri apdrukā Origo un Olimpijā. Pārējās T-bodēs neesmu bijus- nevaru spriest.

K

R Renāte 09.07.2011

Man savukārt bija ļoti nepatīkama pieredze ar T-bode darbinieci - Laumu, kura mani naturāli vazāja aiz deguna. Savu pasūtījumu jau sen varētu saņemt, ja nebūtu tādi darbinieki, kam patīk visu sarežģīt. Kad saņēmu [slēpt]@t-bode.lv e-p no Laumas, ka vari doties saņemt savu pasūtījumu, aizejot izrādās, ka nekas vēl pat nav sākts gatavot.

T ToKate 09.07.2011

Vajag uztetovēt visas iespējamās bildes uz miesas un nevajadzēs krekliņu, viss būs karstā laikā saredzams.Ja grib, var taisīt tetovējumus arī zemāk, būs iespaidīgi!