www.sudzibas.lv SwissLanguages slikta kvalitāte

Swiss Languages - slikta kvalitāte

Tēvs sen vēlējās iemācīties angļu valodu, tāpēc nolēmām intereses pēc pamēģināt pakalpojumu Swisslanguages, kuri sola iemācīt cilvēkam brīvi sarunāties angliski ļoti īsā laikā. Sākumā cilvēkam tiek mācīti atsevišķi vārdi - tik tālu viss kārtībā. Savukārt pēc tam no šiem vārdiem tiek veidoti teikumi, un tur arī sākas šausmas. Lielākā daļa teikumu ir veidoti absolūti nepareizi. Ir sajūta, ka tos vienkārši ir neloģiski salicis kopā dators, lai gan pat Google translate latviešu teikumu uz angļu valodu tulko pareizāk. Principā cilvēks samaksā par pakalpojumu, bet viņam tiek iemācīta nepareiza angļu valoda, kuras dēļ ārzemnieki ļoti brīnīsies un pat smiesies par jums. Lūk, dažas pērles:

How much pay that?
You like day?
I tourist sorry.
I understand woman.
Sorry that broken.
Ok enough eat.
Me need towel.

Pat ja viss būtu pareizi, pakalpojumu sniedzējs neizpilda savu solījumu un ar tik mazu vārdu krājumu nebūt nepietiek, lai brīvi sarunātos angliski. Tās ir tikai dažas atsevišķas frāzes, kas nedaudz palīdzētu tev kā tūristam.

Turklāt programma drīz vien piedāvā iegādāties nākamo līmeni. Kāpēc būtu nepieciešams nākamais līmenis, ja jau sola, ka ar pirmo pietiek, lai iemācītos brīvi runāt angliski?

Vēl, ja neatteiksieties no pakalpojumu, jums katru mēnesi automātiski skaitīs no konta ikmēneša abonementa maksu. Kāpēc tad īsti ir vajadzīgi vairāki mēneši, ja pakalpojuma sniedzējs sola iemācīt angļu valodu divās nedēļās?

Cilvēki, neuzķerieties uz šiem lētajiem trikiem par to, ka valodu varot brīvi iemācīties divās nedēļās. Milzīgs fui arī interneta ziņu portāliem, kuri nemitīgi reklamē šos valodu kursus.

E

Komentāri (1)

C critical thinker 03.07.2017

Labrīt
Good morning
Go' morron
Zdrasķe, prijehaļi
Labas rytas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes