www.sudzibas.lv SwissLanguages SVESVALODU APGUVE INTERNETA.

Swisslanguage valodas apguve - SVESVALODU APGUVE INTERNETA.

-70% atlaide svešvalodu apguvei internetā
- saņem 7 Ls atlaidē -

Akcija līdz 21. decembrim - mācies angļu, vācu, krievu un citas svešvalodas par 2.95 Ls (iepriekš cena 9.95 Ls)

Izmēģini jau tagad un lieto programmu neierobežotu laiku. Lai izmantotu atlaidi, spiežot uz šī unikālā linka: SwissLanguages-ATLAIDE
Sanemu sava inboxa sadu uzaicinajumu un nolemu kapec gan neizmantot.
Pieregistrejos, naudu no Swedbankas konta parskaitiju. Un tad sakas parsteigumi ,2.95 ls vieta no konta tika nonemti 4.95.Uzrakstiju Swisslanguages vestuliti ka isti nesaprotu kapec taa, sanemu atbildi ka notikusi kluda un tos 2ls man 10 laika atliks atpakal uz konta .Talak jautaju kad varesu sakt lietot valodas apguves programmu ,atbildeja ka tulit . nu jau otro dienu meginu ielogoties bet bez rezultatiem un uz manam vestulem vairs neviens neatbild.

A Aivija 18.12.2012

Uz pedejo vestuli sanemu atbildi un ar Swisslanguage palidzibu man izdevas ielogoties .

V Valentina Samarina 15.04.2013

Šorīt, 15.aprīlī caur Swedbanku samaksāju 4, 95 Ls. Pirmā nodarbība ar 4 vārdiem atvērās, tālak nevaru neko atvērt. Sūtīju vēstuli uz jūsu epastu, lūdzu paskaidrot, kā rīkoties tālāk. pagaidām atbildes nav.
Valentīna Samarina

A Aivija 15.04.2013

Megjiniet ar viniem sarakstiities varbut ka paveiksies un atbildees . Bet ta programma ir galiigi garam, tur nav ko macities, 2.klases bernu limenii. Ka sastadit teikumus no 5 vardiem apmeram taa. Mani piemeram vel apkrapa uz to ka pasutiju it ka akcijas laika par 2.95, bet no konta nonjema 4.95, solija 10 dienu laika atmaksaat bet nekaa. Te runa nav par 2 Ls bet par principu.Lai jums veicas, bet es nevienam neieteiktu sho apmacibas programu sutiit. Es pamekleju ineta un atradu ljoti pilnvertiigu programu un par briivu.

G Gunita Sproģe 18.04.2013

Es arī no sākuma nesapratu kā ielogoties. Aizrakstīju meilu un nekā. Pēc kādām 2 stundām atbildēja un visu ļoti saprotami paskaidroja. Man arī paveicās nopirkt ar atlaidi par 4.95 un nodarbības, lai gan ir vienkāršas, tomēr ļoti saprotamas un tā metode, ko viņi māca man ļoti noderēja, kad biju atvaļinājumā aizbraukusi ceļojumā. Lai veicas!

A Anna Siliņa 20.05.2013

Man bija tāpatās. Taka tur vnk vajag viņus sakomunicēt.

E ezerina 08.07.2014

Es izgáju vakar to 1.límenibet tálák netiku.Tagad vispár nesaprotu ká tikt programmálai turpinátu.Ieejot man rádás tikai tas, ar ko vakar sáku-samaksát, un tá tálák.Varbút es daru kaut ko nepareizi, jo neesmu nekáds interneta guru.

A AlisaS 22.08.2014

Программа – полная ерунда. По сравнению с прошлым годом полностью изменилась система.Если раньше кроме картинок, была транскрипция и можно было прослушать правильное произношение, то в этом году кроме картинок и слов из словаря из которых можно состовлять совершенно не правильные грамматически простые предложения – нет ничего, как слова читаются догадайся сам или дополнительно ищи в интернете или словаре. Не тратьте деньги на это «фуфло».

J Jānis Gruznovs 14.12.2016

tieshi tā maksu velk katru menesi bet programmas nav