Svg Houses - Krāpnieki

Cilvēki, neejiet strādāt pie diviem krāpniekiem, uz firmu "Svg Houses", kura atrodas Rīgā, lokomotīves ielā 62a. Viņiem tur atrodas ofiss autoservisā. Sūta strādāt uz zviedriju, piedāvā vienu darbu, realitātē nākas darīt ko citu. Pats trakākais, ka nevēlas izmaksāt algu. Visu laiku Sola, ka samaksās, bet īstenībā stāsta visu laiku pasakas, ka zviedri nav samaksājuši, un prasa viņus netraucēt to viņi slimo, to aizbraukuši atvaļinājumā. Man līdz šai dienai nav vēl atdevuši 1500 eiro. Līgums arī tiks noslēgts fiktīvs uz galvenā valentīna sievas vārda, kurā alga būs ierakstīta 400 eiro. Valentīns un dimitrijs ir divi krāpnieki, kuri sēž autoservisā un izdomā visādus attaisnojumus, lai tikai tev nesamaksātu.

S Sergafan 30.01.2023

Nemaksa algu,не платят

K Krapnieks228 23.05.2023

Valentins Semerjanovs ar Dmitriju atrodas pa adrese lokomotiva iela 62a! *SVG* houses suta uz arzeme stradat cilvekus,absol ka buss viss labi un palidzesim jums gandriz ne katru dienu! vinam ir minusi ka vini neizpild savu pienakumus! vinam vardiem nevar ticet ko vini visu laiku tev atbild.vissu laiku teica ka gaidam naudas no HILANDERO Igaunja! pasi vini kopa nodarbojas ar firmu Igaunju firmu HILANDERO! vini tikai met kaut kadas kopeikas kad tu atrodies tur,atbrauktu maja vini neatbild ne uz ko,ko raksti(bet lasi),ko zvani,(cilveki Buvnieki) ja negrib pist sev galvu pec tam ar dabunasanai algu))) Nezvanit vispar vinam! VINI IR KRAPNIEKI! pa 2 menesiem dabuju 1/4 dalu naudas uz semechkam!

D dzintars7 27.08.2023

Tieši tā.. Tie ir krāpnieki.. Nr 1..šeit Latvijā.. Viņiem nevar uzticēties ne par ko.. Tādiem cilvēkiem, vispār būtu jāaizliedz jebkādu biznesdarbību.. šeit Lv.. Valentīns Semerjanovs.. pat nekaunās savu sievu iesaistīt.. savās biznesa mahinācijās..

D dzintars7 27.08.2023

Sanāk viņš ir maita.. Viņam dēļ sava biznesa, nav pat žēl savas sievas.. Visus savas neeģēlības norakstīs uz sievas varda.. Tad sieva lai atbild.. Bet pats paliek tīrs un nevainīgs..Šeit būtu vērts padomāt viņa sievai.. Vai ir vērts dzīvot ar tādu cilvēku ikdienā.. tipa vīrs..kam ja būs finansiālas problēmas... sievu var pastumt zem tanka.. acis nepamirkšķinādams.. Viņa sievas vietā.. es nedzīvotu ar tādu cilvēku kopā.. Muktu no viņa.. Jo ātrāk, jo labāk..