www.sudzibas.lv Svetlana Volkova drausmīga ārste

Svetlana Volkova - drausmīga ārste

Vienkārši drausmīga ārste! Ļoti nelaipna un pretīga.
Runā sarežģītā medicīnas terminoloģijā un tad vēl paņirdz, ka tu nesaproti, par ko viņa runā. Ļoti nelaipna, izturas pret klientu, kā pret kaut kādu zemākas kārtas pārstāvi. Es nemaksāju par to, lai pret mani izturētos ar necieņu un smietos par mani. Es kā klients vēlos saņemt cieņu apliecinošu attieksmi un laipnu apkalpošanu. Nekad dzīvē pie viņas vairs neiešu. Un vispār, kas tas par sviestu, ka laikā, kurš ārstam ir pilnībā jāvelta klientam, es tieku izsūtīta ārā stāvēt rindā, lai samaksātu.

K Kaulainā 27.02.2011

Nav ko visiem bomžiem pa ārstiem vazāties.Vai tad ārstam ar varu jāsūta pacienti, lai samaksātu?

B Beta 27.02.2011

Ja tā ir tā pati dr.Volkova, tad man jāsaka, ka pilnīgi nepiekrītu - zinoša, pieklājīga, lieliska daktere.

D Dagesta 27.02.2011

Viņa jau nav klientu speciāliste, bet ārste. Klienti piebraukā uz Čaka ielu. Un klientiem, kas nemaksā pienkākas pi*ties na*uj!

A anna 27.02.2011

ja ta ir ta pati volkova VC Plavnieki, tad vinas stipra puse ir demagogija un tas ari viss.

T ToKristīne 27.02.2011

Un kas par dakteri ir šī dr.Volkova?Veneroloģe?Tas visas lietas saliek īstajās vietās.

J julia 28.02.2011

2 reizes biju pie viņas, Volkova bija lapnīga un runāja sapratīgā valodā) Abas reizes. Varbūt Jūs pati esat vainīga savās problemas? Tik meklējat vainīgo, ka arī citi homo sapiens)

J juris 11.03.2011

super ārste, kas tā izrunājas!!!

B BetijaKarlaa 24.12.2019

Tagad šī ir skolotāja, un māca drausmīgi, visiem skolēniem gandrīz sliktas atzīmes kriev valodā visiem. Viņa pārspīlē visu un ir cacīga un dzirdot ka šī bija ārts vāj prāts vispār!