AtrisinātaSvens Delle arhitekts - krāpšana

Svens Delle "arhitekts" - melis, krāpnieks un negodīgs cilvēks, kuram vajadzētu būt kauns sevi saukt par arhitektu, jo tā tomēr cienījama profesija, kuras pārstāvim vajadzētu atbilst tādām cilvēciskām kategorijām kā godaprāts, augsta atbildības sajūta, loģiskā domāšana, analīzes spējas...
Bet uz šo cilvēku nekādi nevar attiecināt iepriekšminētās īpašības, godaprāta, morāles un cieņas pret citu cilvēku darbu viņam nav nemaz, lai nerunātu par nopietnākiem pārkāpumiem... kā piemēram nelikumīgu cilvēku nodarbināšanu, kuri, protams, savas darba likumdošanas nepārzināšanas pēc, rezultātā paliek tukšām rokām un tiek faktiski apzagti! Kauns, ka tādi cilvēki atļaujas saukt sevi par arhitektiem. Un kāreiz šodien kādā sanāksmē izskanēja viedoklis, ka "arhitekti IR cienījami pilsoņi un atbildīgi sabiedrības locekļi, ar stāju un morāli, kuri atbalsta sabiedrību un veicina labklājību". Liek padomāt, ne Sven?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta brigita brinuma 25.01.2023

Paldies.
Situācija ir atrisināta

Komentāri (3)

Sigita Bronze 18.04.2018

Kur ir sūdzība?
Tikpat labi es varu pateikt, ka tu manu kaķi nositi, jo tu strādā gaļas veikalā par miesnieku.

B brigita brinuma 19.04.2018

Jūs varat teikt, ko gribat. Bet es esmu pie pilna saprāta un zinu, ka nestrādāju gaļas veikalā, nekad neesmu tādā strādājusi un nemaz nezinu vai Jums ir kaķis. Toties par šo cilvēku 100% zinu, ka viņš ir negodīgs, nemaksā cilvēkiem par darbu, izvairās.

L Lepi 18.06.2020

Šai personai patīk slepties zem cita vārda https://www.sudzibas.lv/search?q=Dainis+%C5%A1mits. Ja atpazīstat, tad ar iesniegumu policijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes