www.sudzibas.lv Sveaskog Baltfor Krāpjas ar kubatūru, nesamaksā īpašniekam.

Sveaskog Baltfor SIA - Krāpjas ar kubatūru, nesamaksā īpašniekam.

Vienojāmies ar SIA Sveaskog Baltfor par pakalpojumu sniegšanu viņiem par krūmu apauguma novākšanu. Viņu pārstāvis stāstīja, ka darbs netrūkstot, esot jānovāc vairāk par 100ha apuguma, viņi maksājot 80% no padarītā darba, katras nedēļas beigās, viss notiekot korekti, ātri, godīgi utt. , mums atliekot tikai strādāt, vienojāmies par cenu un piekritām. Iegādājāmies ekskavatoram kniebējgalvu par 7400 eur un gaidījām, kad varēsim sākt strādāt. Līdz sākām strādāt pagāja divas nedēļas. Vajadzēja gaidīt, līdz uzņēmuma pārstāvim būs laiks parādīt vietu un robežas. Pēc divām nedēļām saņēmu isziņā zemes īpašnieka nr. , kurš arī visu parādīja. Pēc 5 nostrādātām dienām pabeidzām darbu un pasijām, lai parāda nākamo vietu. Atkal klausijāmies dažādas atrunas un gaidījām. Esot izvedējtraktors salūzis, tad operators slims. Viņi man prasīja vai nezinu kādu, kurš var izvest apaugumu, tur kur bijām sakniebuši, es iedevu kontaktus. Zari tika izvesti un kaudzes stāvēja vairākus mēnešus. Kad zvanīju izvedējam, viņš negribēja ar mani runāt, jo biju iedevis viņa kontaktus Sia Sveaskog Baltfor pārstāvim, paskaidroja, ka arī neesot saņēmis samaksu un nevarot sazvanīt sveaskog baltfor pārstāvi. Pēc neatlaidīgas zvanīšanas man izdevās viņu sazvanīt, jautājot par izvedēju saņēmu atbildi, lai es samaksājot viņam. Prasīju Sveaskog pārstāvim, kur viņi atrod idiotus, kas ar viņiem sadarbojas, viņu pārstāvis smējās. Par nostrādātām 5 dienām samaksa kavējās ilgāk kā 2 mēnešus. No uzmērītās kubatūras kaudzē, sašķeldojot palika aptuveni 50%. Šķeldots tika setdienā un svētdienā iepriekš nebrīdinot. Kad teicu, ka redzētas iebraucam un izbraucam vairāk kravas automašīnas, kā sveaskog saka, saņēmu atbildi, ka daļa esot iebraukušas pēc šķeldas jau pilnas.
Vairākas dienas pēc tam, kad viss bija sašķeldots un aizvests, jau likās, ka varēšu aizmirst par sia sveaskog baltfor, bet saņēmu zvanu, ka jāierodas policijā, zemes īpašnieks esot uzrakstījis iesniegumu policijā, arī viņam sia sveaskog baltfor neesot samaksājis.
Vairākkārtīgi pārdomājiet pirms sadarbojaties ar Sia Sveaskog Baltfor.