www.sudzibas.lv Sveaskog Baltfor Neizpilda laikā, nespēj izdarīt savu darbu!

Sveaskog Baltfor SIA - Neizpilda laikā, nespēj izdarīt savu darbu!

Uzņēmums attīra no krūmiem laukus un aizaugušas platības ! Pec sludinājuma atradu ! Atbrauca, apskatījās un nākamajai diena bija klāt lai izzāģētu krūmus, viss bija labi, solīja ka tuvākajās dienas savāks, jo lielāka dala krūmu bija uz koplietošanas ceļa, kur puse no ceļ bija ar nogāzstajiem krūmiem ! Ta pagāja viena nedēļa, otra un neviens vel nav nemaz interesi kaut ko savākt, apkārtējie cilvēki sūdzas kad nevar apbraukt, jo reāli viena josla bija tikai no krūmiem, ka zvanu lai jautātu cik tālu ir ar savākšanu, ta ir attaisnojums, tehnika noplīst, nākamo nedēļ savāks, ok gaidu, zvanu un saruna tāda pati,ta pagāja kādas 3 nedēļas lidz kamēr, viņi jautā man vai es nezinu kādu traktoru kas varetu novest no ceļa, atradu taja paša diena un iedevu kontaktus, kaut ari man tas nebūtu jādara, jo ne jau man ir noplīsusi tehnika un ne jau es piedāvāju pakalpojumu ! Ok no ceļa visu novāca, kad biju iedevis kontaktus, tad solīja nedēļas laika visu novākt, un tādas atrunas ir katru nedēļu kad zvanu, nu jau reti kad atbild uz telefona zvaniem, un tas vis tika nozāģēts 7 Martā un tagad 3 mēnešu laika katru nedēļu ir atruna ka nākamo nedēļu 100% tiks savākts ! Viss tagad stāv uz lauku kurš ir jauzar un jāapstāda!Ka man sākuma teica kad tas ir mazs apjoms, aizņems apmēram 2h tagad jau ir pagājusi 3 mēneši ! Profesionāla attieksme 0

D