J janka 28.01.2011

tu resnais pidar te daudz nedirs, ja gribesu tu latvietim atsukaasi liidz pat riita gaismai un peectam vel dazus menesus, tu krievel pidar suukaasi man cik vien veeleesos!

L latviets 28.01.2011

pareiz saņaak, krieveli ir vistirakie mizalcuukas!

S Slāvs 29.01.2011

Lepnā latviešu nācija-jūs tāču paši esat sūkājuši visiem pēc kārtas paaudžu paaudzēs, zviedram, polim, krievam, vācietim, tagad skatos-ir sagribējies paprovēt kā garšo nēģera pimpis, tāpēc brāļojaties ar amīšiem.

Normunds Ivanovs 12.11.2022

pilnīgi pareizi uzrakstīji.

Z Zinaida 29.01.2011

u vas ostalosj hui da du6a.D(((((((

M Maija 29.01.2011

Latviešiem vismaz ir spēks un gudrība. Krieviem sūds galvā!

D didii 29.01.2011

njaa, un te mees komentaaros demonstreejam lepnaas latviesu tautas viedumu un kultuuru:D

Z zinaida 29.01.2011

Vi zdesj vse vsje uze prodemonstrirovali! spēks un gudrība! :)))))))))) Molodci! Glavnoe lati6skie politiki u vas samie umnie! Tak derzatj!

E Esesesseseseseses 29.01.2011

Maija, Tu aita blondā, pasaki man kurā galā latvietim ir spēks??? :D :D :D Debīlā valdība latviešus spiež nost uz ceļiem, a jampampiņi tik prot kā uzdziedāt un uzdejot! :D :D :D :D

J JānītisnoKrievijas 29.01.2011

Latvieši visu laiku ir bijuši tikai un vienīgi pakalpiņi! Visu laiku domā kam tikai dirsā ielīst un kam nosūkāt!
Ja krievi te visu būvēja un cēla, ta latvieši visu izzaga un iznīcināja, bet tagad paši raud, ka darba nav! Ko tad raudāt, jums tak neko nevajag, jūs tak visu nopirksiet! Nu tad pērciet un neraudiet!
Paši padirsāt visu un tagad varonīgi meklējat vainīgos!
Pareizi viens politiķis teica Latvija ir Dauntauns ar izsistiem logiem!

S Slāvs 29.01.2011

Pareizi, kaut vīzēs, lai tikai būtu brīvība!Tādēļ no kādreiz bagātās Latvijas, kāda tā bija PSRS laikos, nu ir kLuvusi par Laptiju, vai Latvāniju, kā nu kurš to sauc.Un to nav izlaupījuši ne vācieši, ne krievi, bet gan pašu tautieši.Pareizi Zinaida nokomentēja-ir pajikuši tikai pimpis un dvēsele, pārējais iztirgots par sviestmaizi ārzemniekiem.

R RalfVigum. 29.01.2011

Es zinu ka apvienot krievus ar latviešiem. Vajag kopigo ienaidnieku, ka butu ar čiganiem? Maz par to runa bet pedeja laika šausmigi daudz ibrauca no Rumanijas.

L Latvietispraktiskais 29.01.2011

Tūdaliņ, tāgadiņ,
Pastalnieki danco.
Cits ar vīzēm, cits ar kurpēm,
Cits ar basām kājām.
Cits ar sievu, cits ar brūti,
Cits viens pats, bez stājas.
Cits uz priekšu, cits uz vieta,
Cits uz jaunīb’s dienām.
Tūdaliņ, tāgadiņ,
Pastalnieki danco.
Cits ar vīzēm, cits ar brūti,
kamēr basām kājām.

Z zinaida 29.01.2011

:))))))))))))))) Vot eto gordostj!

R Roko 29.01.2011

Apčurāties var par šīm sūdzībām! :D Slāvs labi pateica, visu taisnību.

Z Zz 03.02.2011

Te visi smird !!!

Z Zinaida 03.02.2011

Vonjaet toze Zz, i daze o4enj silno!