SushiService - kvalitāte

Pasūtīju es vienā dienā no šiem suši, bet nu produkta kvalitāte bija ļoti drausmīga un radīja lielas bažas par ingredientu svaigumu. Kā arī piegāde bija solīta līdz 1 stundai, Piegāde bija pēc 2 stundām. Atstājot komentāru, protams atbilstošu saņemtajam pakalpojumam, piedāvātāju mājaslapā, es tiku bloķēts. :)

R

K Karlis 03.03.2017

Pasūtīju suši, atzvanīja, teica, ka jāgaida 2.5h. Daudz bet ok, varbūt ingredientus no Japānas ved. Pēc 2.5h nekas nav atvests, zvanu, prasu kas par lietu - esot daudz pasūtījumu, bet tūlīt tūlīt būšot, jau kurjers izbraucis (viņi ir

D daiga tālmane 08.05.2017

Šovakar ap pl.21 00 pasūtīju suši! Klientu apkalpošana pa tel.bija zem katras kritikas!
Operatora vārds bija Artūrs,kurš acīmredzot nepārzina suši menu un uzstājīgi lika man nosaukt suši ciparu kādu vēlos pasūtīt(dotajā brīdī internets man nebija pieejams)
Pirmajā telefona sarunā Artūrs nometa klausuli!