www.sudzibas.lv Sushi King Neizmaksā algu, atvaļinājumu

Sushi King - Neizmaksā algu, atvaļinājumu

Sushi King ( Ivo Mūrnieks un Kristīne Mūrniece) Aizverot uzņēmumu darbiniekiem neizmaksā pienākošo algu un atvaļinājuma naudu, arī grūtnieces viņi nešķiro, pamet zem tanka gluži.
Un no VID vai Darba inspekcijas arī nebaidās, sakot, ka samaksāšot sodu, bet Mēs parasti cilvēki neko nepanāksim.
Ja saskarieties ar šiem cilvēkiem dzīvē, nemūžam neiesaku ar viņiem slēgt darba attiecības, lai arī šķiet jauki un saprotoši cilvēki.

K

E Ekspertu eksperts 09.11.2018

Vai Jums darba līgums bija? Vai iepriekš daļa algas tika maksāta aploksnē? Ja nevar vienoties un panākt savu likumīgo taisnību un tiesības saņemt savu algu, tad atliek tikai tiesa.. Ja vairāki cietuši, sniedziet kopēju sūdzību un prasību tiesā. Ja viņš tā runā, ka samaksās sodu, ko Vid-s piemēros un darba inspekcija un darbiniekiem varēs atļauties neizmaksāt algu, tas vien liecina, ka viņš jau ir atļāvies iepriekš apkrāpt citus.. Laikam tie sodi nav tik lieli ;algu izmaksa būtu lielāks cipars; šķiet, tur ir šis aprēķins nelietim.. Neticiet viņam, ka neko nepanāksi egt.. Viņš vnk. grib, lai Jūs samierinātos un padotos.. Bet, ticiet man, Jūs varēsiet panākt savu taisnību, tikai cīnaties un ceļat visu gaismā.. tas nekas, ka esat parastie cilvēki.. Visi mēs esam parastie mirstīgie, ieskaitot iedomīgos, kuri citu tiesības ignorē..

Pacco_al 09.11.2018

...aizverot uzņēmumu... Ja pareizi saprotu uzņēmums tiek likvidēts vai bankrotē? Ja tā, tad varat tiesāties līdz nelabumam. Nekas tur nebūs.

Работяга 09.11.2018

Jus pasi varat iedomaties vest darbadeveju tiesa? Sliktu situaciju nevar iedomaties, pat cirka nav jajiet tiesa tie ir lielakie klouni.. tapec neviens darbadevejs nejies tiesa. Tada pasa situacija, kad jus stradajat par sofera ekspeditora darba, jums saluza masina un jus zvanat darbadevejam pastastit par so situaciju, bet darbadevejs taja laika vizinas ar jahtu baltijas jura un stavot uz laivas ar vina glazi vinam zvana kada zema slana parstavis kus strada par 300 erikiem lai paskaidrotu ka vinam kas notika.. domaju tsda situacija uzreiz nocel darbadeveju no debesim, un ja tas ir gados jauns darbineks vins vnk vinu pasutis tris majas talak, bet ja tas butu gados vecs darbinieks tad tas ar saspiestiem zobiem teiks ka tik vins atbrivosies tad uzreiz skries to atrisinat telot to pasu cirku un nopietnu cilveku ka jus tiesa!

A Agnija 10.11.2018

Sveiki, ja uzņēmumam ir maksātnespējas proces uzsākts, daļu naudu tomēr var atgūt kontaktējoties ar administrātoru. Gāju tam visam cauri un nelielu samaksu attiecigi pret nopelnïto tomēr saņēmu.

K KMGN 10.11.2018

Līgums bija, un aploksnē maksāja tikai tad kad bija pārstrādātas stundas.
Iesim uz tiesu, un noliksim Viņus pie vietas.

K KMGN 10.11.2018

Un likvidācijas process vel nav.
Mēs jau sākām strādāt pie viņiem ar uzņēmumu Besocio, tad viņi nemaksāja nodokļus( bija liels parāds, pie 9000eiro, Lursoft.lv visu var redzēt), un pagāja gads kad bija jāsāk maksāt PVN, un lai nebūtu jāmaksā PVN, atvēra uzņēmumu IKM( Ivo, Kristīne Mūrnieki). Un pluss vēl nebija maksājuši par mums nevienu nodokli, bet no algas atvilka.

E Ekspertu eksperts 09.11.2018

Tu saki "zema slāņa pārstāvis".. Vai Tu vēl dzīvo dzimtbūšanas un verdzības laikos? Vienalga vai darba devējs brauc ar jahtu vai sēž uz poda, par izdarītajiem noziegumiem tiks saukts pie atbildības..