www.sudzibas.lv Supermark.lv Velejos iegadaties preci gaidu un nesagaidu ,ne preci ne nsudi atpakal un ignore visas rakstitas vestules

SuperMark.lv - Velejos iegadaties preci gaidu un nesagaidu ,ne preci ne nsudi atpakal un ignore visas rakstitas vestules

Caur netu iegadajos preci un bija jasanem 19 janvari un neesmu sanemusi viniem rakstu vini neatbild ignore, vienu reizi sanaca ka atbildeja ko gramatvede nepamanija ka ienaca konta nauda un kad izsutis un man jau bija jasanem prece bet nesanemu ne preci ne naudu ko ludzu lai atgries atpakal

Lieta tada ka es izlasiju sito drausmigo tekstu un vienigais ko es sapratu ka kads nepareizi sanemis precis kuru nav dabujis un, tagad nekadigi nevar dabut atpakal naudu ko vini neatgries atpakal es teiktu ka ta jau ir pavisam ista krapsana un ja jau vini tadas lietas dara tad lai policija liek vinus uz cieutmu tikai es nesapratu ko nozimeja "ne preci ne nsudi atpakal"?

M Macc 20.02.2017

ne prece, ne kas atpakaļ.

K Kristīnek 26.06.2017

Man tieši tā pat sanāca ar šo "super truper mark" tirgotāju! :(