SuperMark.lv - Krāpšana

Vel līdz šai dienai neesmu saņēmusi ne preci, ne naudu! Visi mēģinājumi sazināties tiek ignorēti! Tālāk iekopēšu sākotnējo saraksti...
Nodosim informāciju grāmatvedei un naudiņu tad saņemsiet tuvāko 1-2 darba dienu laikā!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!

2017. gada 1. jūlijs 15:44 ineta lace rakstīja:
Kā Jūs drīkstat paņemt naudu, ja nenodrišinat preces piegādi. Uzskatu ka Jūsu rīcība Manā konkrētajā gadijumā ir krāpniecīga, ja tika apstiprināts XL izmēra pieejamība, tika paņemta nauda, un tagad Jūs sakat , ka nav?
Vēlos saņemt Savu naudu atpakaļ nekavējoties! Pretējā gadijumā būšu spiesta griezties Bankā ar prasību atsaukt maksājumu, jo veiktas krāpnieciskas darbības.

Ar cieņu,Ineta Lāce.

----- Reply to message -----
Subject: Re: Pasūtījuma nr. 07619 apmaksa saņemta!
Date: 2017. gada 1. jūlijs 15:38:35
From: Super Mark https://mail.inbox.lv/compose
To: ineta lace https://mail.inbox.lv/compose
Labdien, Ineta.Diemžēl, šīs pasūtītās džinsas XL izmērā ir beigušās! Tāpēc, lūdzam, izvēlēties citu modeli. Ja būs nedaudz dārgākas, apmēram 1-2 eur, tad piemaksāt nevajadzēs. Ja lētākas, tad starpību pārskaitīsim atpakaļ!
Uz pirmdienu būs papildus jauns džinsu piedāvājums, tāpēc iesakām pirmdienas vakarā veikt jaunu izvēli!

Atvainojamies, par sagādātajām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni!
Piedāvājums ļoti ātri mainās un tiek izpirkts, tāpēc pašreiz nevaram nodrošināt, ka mājaslapā visi izmēri un krāsas sakrīt ar noliktavā esošo preci, tāpēcatvainojamies par sagādātajām neērtībām!

2017. gada 30. jūnijs 23:54 ineta lace rakstīja:Sveiki, takā vakar 29.06...nesaņēmu tālākus Jūsu rīcības atrakstus,,kā solijāt. Tad vēlos zināt ., cik tālu ir Mans sūtijums?
Ar cieņu,Ineta Lāce.
----- Reply to message -----
Subject: Pasūtījuma nr. 07619 apmaksa saņemta!
Date: 2017. gada 29. jūnijs 15:09:48
From: Super Mark https://mail.inbox.lv/compose
To: https://mail.inbox.lv/compose
Labdien, Ineta.Paldies, par Jūsu pasūtījumu! Esam saņēmuši apmaksu un šodien tuvākajā laikā saņemsiet informāciju par sūtījuma izpildi/precizēšanu!
--Pateicamies, ka izvēlējāties http://supermark.lv/,
E-pasts: https://mail.inbox.lv/compose
Tiešsaistes konsultants: P.-Pk. 12.00 - 19.00
Pievērsiet lūdzu uzmanību, ka nu jau iet otrs mēnesis,,,,bet šī sia supermark.lv vienkārši ir iedomājušies, ka var pātkāpt patērētāja aizsardzības Likumu..

Papildināts bize32 31.07.2017

Mans tālrunis un rekvizīti ir sia supermark.lv pieejami.

B

L Linna 31.07.2017

Man tas pats. Rita domaju rikoties. :) Ja sodien nekadas atbildes nebus. Nekas, es jau tiesam nepadosos, zinu kur ar galiem ari policija lietas aiziet, jo pieradijumu trukums. Sis gadijums nav tas.. atgusim savas naudinas vismaz. Zel par nogaidito laiku tikai!

I Irēna Auziņa 31.07.2017
naudas atmaksa

No 26.06.2017. gaidu naudas atmaksu. Tā solīja www.supermark kolektīvs e-pastā. Pašreiz mājas lapa nav pieejama, tel. Nr. nav norādīts