Superlats - pardevejas

Sveicinati, gribeju pastasti par Kuldigas veikalu Superlat pardevejam, iegaju sestdienas diena veikala lai iegadatos saimniecibas prece, pieejot pie kases sajutu ka pardeveja ir manami ierebusi. Tagad rodas jautajums vai stadad pie kases drikst alkahola reibuma?

N

R riina 02.03.2013

Drīkst !!! Mēs visas Superlata meitenes pie kases alkahola reibumā strādājam !!!

Ausainītis 02.03.2013

Tad jau pārdevējām vajadzētu aizliegt apkalpot manāmi iereibušus pircējus.

Dannii Disaster 03.03.2013

Vispaar jau nedriikst, bet man, piemeeram, vienalga - ja esmu dabuujusi savu preci un pareizu atlikumu, kaada man starpiiba kas seezh pie kases?

A andy 09.03.2013

Šito jau rakstījusi bijusī darbiniece K.K. - viņas analfebētiskais stils! Tagad tikusi Lukoilā, taisa "savu biznesu" ar čekiem un vēl lien svešā lauciņā ... to jau no tādas varēja gaidīt !

S seely 02.04.2013

Šī trojotne, kas strādā Kuldīgas Superlatā jau izsenis izceļas ar alkohola lietošanu darba laikā - arī veiklā Oliņ Boliņ šīs trīs pārdevējas strādāja kopā un dzēra gandrīz katru dienu.

K kate katoliete 25.05.2013

Labdien !!!

Raksta vai sūdzības autorei vajadzētu atcerēties savu farso strādāšanas manieri Kuldīga, Liepājas ielā 19, kur pirms pāris gadiem bija veikala vadītāja. Ne tikai apreibinošu vielu ietekmē, bet arī stiprā alkohola reibulī apkalpoja pircējus, nerunājot jau par Ziemassvētku eglīšu vazāšanu par Liepājas ielu, kur tika piemērots administratīvais sods. Kur nu vēl pagātne SIA Kuldīgas RPB veikalā Peļču novadā, kur tiesas darbi vēl turpinās līdz pat šodienai, kas protams nav atmaksāti par aizņemto naudiņu, t.i., iztrūkumu pāris tūkstošu vērtībā.
Tagad neizbēgami svēta un pareiza, kad ampuliņa iešūta un gaidāms bērniņs, bet naska uz dažādu sūdzību rakstīšanu dažādās instancēs, kā viena no tām PVD par veikalu Liepājas iela 19, Kuldīgā un protams arī Jūsu lasītais rakstiņš.
Foršākā meitene uz Ī', kam nav ne goda, ne cieņa pret vecākiem cilvēkiem. Kur nu vēl neizciestais nosacītais sods par mašīnas dauzīšanu, iznīcināšanu māmiņai un brauksānu reibulī bez tiesībām.
Pagātnīte raibum raibā, bet svēta bez gala !!!
Tā lūk !!!

A andy 01.06.2013

...un gramatika klibo pat rakstot soc.tīklos...
Kate Katoliete (smieklīgi, jo jau izdzēsusies) - aiz skaudības vai mirsti nost, ka esi un paliksi pie sasistas silītes ! Pati noplukusi bomzene un vēl par citiem runā!
Kur esmu sodīta, tur arī sodus esmu izcietusi un citur mani tiesa ir attaisnojusi ( nav ne iztrūkumu, nav naudiņas jāmaksā - nav arī cietušo).
Iesaku tos citus izgudrojumus paturēt pie sevis, ja nezini ne par ampuliņām, ne eglītēm, ne mašīnītēm (iesaku savu lamatu pievaktēt), tad uzzini līdz galam... ka nesanāk atbildēt!!!
Un vispār, šī nav ķengu lapa, kur raksta par personu izdomātus faktus un apmelojumus - te raksta faktus par vispārīgām lietām ...
Pienāc un pasaki acīs - dūšiņa maza, bet skauž tomēr, gribas pa kluso iekost!
Lai tev veicas, muļķīt!