Superlats - Pādevējas

Kur palika foršās Lielvārdes superlats pardevējas, patreizējās ieskaitot vadītāju tikai sēž uz palodzes vai noliktavā, tā jaunā /nezinu vai viņai ir 16 gadi/, vispar košļā košļeni uzskatu, ka tas nepieklājīgi pret klientu!Tā kasiere izskatījās vadītājai draudzene pat neprot ar kases aparātu stradāt + nepieklājīga.Varbūt problēma vadītājā neprot izvēlēties darbiniekus, tāds super lats mums vairs nepatīk...
ar cieņu

R

L Lote 11.02.2011

Esmu Jūsu patstāvīgā kliente, bet veikalā iegriežos ar vien mazāk. Siguldas jaunajā veikalā vakar biju pirmo reizi, nu jauki, skaisti, gaiši, plaši.
Bet ir viena nianse kāpēc laikam vairāk neiešu, kamēr strādās viena no pārdevējām, kurai vienmēr sejā ir neapmierinātība un rokas saliktas uz krūtīm kā "Ļeņinam", un šoreiz vēl piedevā atstutējusies pret kases galdu strāv un novēro kā uzraugs kādā no kolonijā. Nu sakiet man lūdzu, kā šods tips var strādāt par tirdzniecības darbinieku?
Paldies, ka uzklausijāt, ceru ka padomāsiet par to?