www.sudzibas.lv Super Bingo legalie krapnieki

Super Bingo - legalie krapnieki

Nemīlu aizrauties ar azartspēlēm, bet man ir tāda problēma, ka vajadzīga tāda nauda, kādu es savā mūžā nevaru nopelnīt.Šis mēnesis sākās ar pilnmēnesi, un pilnmēnes laikā cilvēki mēdz veikt maģiskus rituālus naudas piesaistei.Arī es tā darīju.Tad man ienāca prātā doma, ka glābt situāciju var SUPER BINGO. Pāraides es nebiju skatijies, un noteikumus nebiju lasijis,nolēmu spēlēt uz duloi DŽOKERI. Pirmais mans pārsteigums bija, ka izloze notiek sestdienās, tātad netiek nodrošināta tiešraide.Noskatījos pārraidi, un izrādās, ka DŽOKERIS nemaz netiek izlozēts, tātad viņu vinēt ir nereāli. Jutos ļoti vīlies. Nākošā izloze bija 13.jūnijā.13 ir mans liktenīgais skaitlis, nolēmu likt uz skaitļiem. Sarakstīju uz lapiņas sev zīmīgus 20 skaitļus un devos uz Statiolu. Tajā lapiņā kur jāatzīmē skaitļi burti bija tik mazi, ka es pat ar brilēm nevarēju salasīt, tāpēc lūdzu meitenes palīgā. Atzīmējām skaitļus,bet dators neņēma pretī, izrādās, ka katrā stabiņa var atzīmēt tikai 4 skaitļus, tātad secinājums, ka nevar piedalīties ar tādiem skaitļiem,kadus gribat. Pēc vairākiem mēģinājumiem un labojumiem dators skaitļus pieņēma, bet izkārtojumu izvēlas dators. Latvijā ir apmēram 2 miljoni iedzīvotāju, pat ja visi spēlētu SUPER BINGO, mūsdienu tehnoloģijām izanalizēt visus spēlei pieteiktos variantus ir sīkums. Un ja nav iespējams sagrupēt skaitļus tā lai pēc iespējas mazāk būtu jāmaksā vinnestos dators saliek melnos punktus. Latvijas iedzīvotāji pietiek barot liekēžus un krāpniekus.

Likumsargs 16.06.2015

KURŠ DAUNS SAVAS FINANSU PROBLĒMAS RISINA AR AZARTSPĒĻU PALĪDZĪBU???

M Mierinsh 17.06.2015

Malacis, lai veicas