www.sudzibas.lv Suntažu doktorāta ģimenes ārste Andīne Rence Nepieejama un nekompententa ğimenes ārste

Suntažu doktorāta ģimenes ārste Andīne Rence - Nepieejama un nekompententa ğimenes ārste

Labdien!
Kā var saslimt pēc iepriekšēja pieraksta?
"Cienījamā" ģimenes ārste, pacientus pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Varētu domāt, ka viņa ir augstas kvalifikācijas speciāliste, bet diemžēl, tā tas nav. Lauku teritorijā tā jau ir reti pieejami ğimenes ārsti. Sanāk, ja ir kaite tad tā jāzin jau nedēļu iepriekš. Ārste telefona numurus nenorāda. Pieņemšanas laiki, kuros ir iespēja tikt normālam strādājošam cilvēkam, nav reāli. Ļoti slikts serviss. No darba atprasījos, taču slimības lapu dabūt nevar, jo kā tur stràdā likums "pieraksts nedēļu iepriekš". Serviss ir ļoti slikts. Neiesaku nevienam, tīrās mocības.

л Лиза Каприза 25.04.2018

Bijām šīs ārstes pacienti Ogrē. Aizgājām visi steigšus prom, par cik radās lielas šaubas par dakteres kompetenci kā tādu veselības un diagnožu jautājumos. Un ar slimu bērnu (līdz 3gv) arī pieņem nedēļas laikā tikai...
Ar dziļu klepu un aizliktu degunu - tikai paskatās kaklu. (Neklausās, netausta utt)
Grūtniecei iesaka labāk pajautāt aptiekā vai drīkst lietot zāles, jo redz viņa jau nevar zināt visas zāles, kas tur iekšā un ko grūtniecēm drīkst, ko nē... un pilnīgs literārās valodas trūkums šai ārstei...

в Владислав 01.06.2019

Tapat Rīgā ir visādi āŗsti kad mana labākā drauga ģimenes āŗste iedomājās kad ir augstas klases specialiste kad visu zina un māk. Tādus vajag sodīt.