www.sudzibas.lv Suns displāzija

Suns - displāzija

Nepērciet Ozolniekos (Jelgavas raj.) nesen kā piedzimušus vidusāzijas aitu kucēnus!!! Sobrid kuceniem ir 1 menesis. Vecakiem ir ciltsraksti.
Bet tas pilnigi neko nenozime, jo musu suniem (kurus nemam no tiem pasiem cilvekiem) ari ir ciltsraksti, kas nu jau tualete uz naglinas sprauzami.

Iepriekšējos metienos konstatēta displāzija, kurlums. Un ne tikai maniem suniem ir displazija, bet esmu sadabujusi roka ari citus, kuriem ir tadas pasas sudzibas ar kuceniem, kas nemti no siem cilvekiem.

Esat pratigi un neperciet, neatbalstiet so cilveku darbu, kas nodarbojas ar slimu sunu pavairosanu. Taja vieta, lai vienkarsi steralizetu savu suneni.

Ja ir kadi jautajumi varat rakstit uz [slēpt]@inbox.lv

R

A Andris 17.02.2011

...Latvijā jebkura konveiertipa suņu audzētava ir draugos ar displāziju un citām problēmām.

J JR 18.02.2011

Vot slimi cilvēki ar to suņu pavairošanu!!!

е Едиотc 06.06.2011

Парэйзы, нэваяк суны пиргт, ваяг бэгэмоту узрэйз!

L LanaT 31.03.2013

Kucēnam 1 mēneša vecumā nu nekādi nevar uzlikt šādu diagnozi!

L LanaT 31.03.2013

Kas Jūsu sunim diagnosticēja displāziju? Vispār jau šo diagnozi nevar uzstādīt mēnesi vecam kucēnam!!! (un šīs diagnozes noteikšana notiek pēc rentgena bildes, kas uztaisīta sunim (jau pieaugušam))!!!