T ToHarijs 17.02.2011

Sveiks Harij!Par suņa piesalšanu tev būtu jāuztraucas vismazāk, bet gan par to, ka kļūstot siltākam laikam mašīnas diski sāks pastiprināti rūsēt, un riepas sāks zaudēt spiedienu.Kad strādāju autoservisā pie riepu montēšanas man bija viens pastāvīgs klients, kurš ik pēc pāris nedēļām iegriezās ar vienu un to pašu defektu-gaisa noplūdi gar diska apmali.Beigās man apnika tos suņa mīzalus kasit nost, un čomam pateicu, ka šim ir tikai divas izejas no situācijas, vai nu suni likvidēt, vai sunim nogriezt daiktu.(Fakti no dzīves).

H harijs 17.02.2011

Nu nē suņuks vajadzīgs ar visu daiktu, citādi nebūs pilnvērtīgs,
Notīrīju, pieliku finiera gabaliņus, lai čurā tālāk.

T ToHarijs 17.02.2011

Kur tu tos finiera gabaliņus pieliki?Pie daikta, lai nešpricē uz riepām, bet uz leju?

E Esesesseseseseses 18.02.2011

Muahahahaaaaaaa!!! Divu urlu saruna! :D :D :D :D

S Sveiksmudila 18.02.2011

Sapistais narkašs pamodies!

S SveiksMudila 18.02.2011

Esesesseseseseses, piedod man muļķim, jo es esu tas trešais urla!

J JOSIFSSTALINS 18.02.2011

HHHHHAAAAAAAAAAA

ā ĀdolfsHitlers 18.02.2011

Sveiks Joske! Kut tu biji pazudis?Sen neesmu tevi dirsā drāzis!

K kaifs 24.02.2011

1 koment. -- savas riepas ieibaz sev dirsa, nogriez sev daiktu un priecaies ...

T ToKaifs 24.02.2011

Var redzēt, ka Tvaika ielā nesen ir bijis izlaidums, un tu esi slavenā Jevģēnija cauruma švāgeris.

е Едиотc 06.06.2011

Свэйки урлас! Эс эсму цэтуртайс урла! Пиесэн суным пе дайкта вэцо риепу, лай чура тур!

N Naiks 27.01.2018
Kapnu telpa ar dzivnieku fekalijam

Ko darit smirdiga kāpņu telpa jabrien pa fekalijam suns un kaķi cūciski nekopti.dzīvnieku saimniece uskata ka nepaspēja iziet ārā netīra un gaida kad kāds cits satiris

N Naiks 01.02.2018

Šī sūdzība tika atrisināta visi kas dzīvo šajā mājā tīra kāpņu telpu dzīvniekus kāpņu telpā cenšas nelaist lai nepiecukotos atkal.