www.sudzibas.lv Šuman Auto krāpšana, briesmīgs serviss, neprofesionalitāte

Šuman auto, Maskavas iela 444a, Rigā - krāpšana, briesmīgs serviss, neprofesionalitāte

Sākās ar to, ka bija problēmas ar mašīnas iedarbināšanu ( varēja iedarbināt teikai ievelkot ), aizdzenam uz šo servisu lai salabo. Samaksājām 160 EUR, teica viss ejot, bija problēmas ar zobsiksnu. Nākošajā rītā par pārsteigumu mašīnu nevarēja iedarbināt! Aizdzenam atpakaļ uz servisu, pastāv kādu laiku, atkal zvans , viss esot kārtībā lai braucam pakaļ. Aizbraucam un nākošajā rītā atkal mašīnu nav iespējams iedarbināt, ievilkām un aizdzenam jau trešo reizi. Rezultātā mašīna servisā nostāv 2 mēnešus. Pēc šiem diviem mēnešiem saņēmām zvanu, par to, ka viss ir sataisīts. Par pārsteigumu salabots nav kā nākas, mašīnu iedarbināt gan var, bet ne no pirmās reizes, bet uz to pat vēl varētu pievērt acis. Klāt ir nākuši defekti, stūre negrozās kā nākas, kopots iemīcīts, dūres lielumā, trūkst pie lampas viena vizuāla detaļa un piedevām vēl samainīts akumulators. Mums bija pirkts pilnīgi jauns, rezultātā stāv cits! ! "Īpašnieks neko nezinot, sāk taisnoties,ka tā esot bijusi cita firma? Darbinieki sākumā,kuri labojuši mašīnu bija slimi, tad atvaļinājumā un tagad vispār nestrādā. Sevi par vainīgu neuzskata un naudu atgriezt netaisās, kaut gan te ir jāpiemaksā vēl par uztaisītiem defektiem, jo mašīna rezultātā nav braucama!
Nekādā gadījumā nevēršaties uz šo servisu, ja vien negribat atvadīties no sava auto!

T Toms 11.04.2017

Nu principā te varēja vērsties policijā ar iesniegumu.

M Merica 11.04.2017

Tā arī darījām, tikai pagaidām nav cerīgs variants, ka kaut ko ar to varēs panākt! Par cik arī vienīgais pierādījumus no šī servisa mums ir zīmīte uz mašīnas atslēgas.