Šuman auto - autoservis

Nomainīt dažas bukses izvēršas par tēriņiem 400 ls apmērā tipa jamaina amortizatori, bremžu kluči, diski uttt. apmainīju daļu no tā. Aizbraucu uz citu servisu pacēla mašīnu augšā un konstatējām ka nekas no viņu nosaiktajam detaļām nav jamaina !!! un mainot hadeni vel so ot nebija pielikuši vietā ... absurds ... silti neiesaku'' Šuman auto'' ja vien neesat mazohists !

H

K Klients 08.12.2009

Vecīt ja tev ir veca mašīna kura knapi brauc un atvedot to uz servisu tev saka ka ne tikai bukses ir jāmaina lai funkcionētu arī turpmāk tad tās ir tavas problēmas un protams ka visos citos servisos pēc tev teiks to ko tu gribēsi dzirdēt jo zin ka ar tādiem kašķīgiem klientiem pēc tam būs gemarojs!
Siltu iesaku pirkt jaunu auto un viss bus ok.

D Dizainers 02.01.2010

Šitie ir nagu maucēji. Ja piederi noteiktai kategorijai, par to jāmaksā vairāk. Īsāk sakot, pēc deguna arī skatās.

R Roberts(nolaukiem) 22.01.2010

Suman auto veikalaa attieksme ir vienkaarsi briesmiiga... peerkot rezerves dalas ar visu vaaru pierunaa lai taisa masinu vina servisaa

L Līga 31.03.2011

Tā, kā man ir Peugeot dažreiz sanāk iegriezties, ne servisā ne arī veikalā attieksme no pārdevējiem ir patīkama. Vienmēr kaut kādi neapmierināti, vari stāvēt stundu kamēr viņš izdzers kafiju un pēc tam preci vēl pasviež ar tādu nepatiku it kā redz es kaut ko aizvainoju jo pateicu, ka steidzos... Publisks FUJ šajam servisam.

M muca78 27.03.2012

Veikals ir OK, bet servisā... saprotu, ka katrs grib nopelnīt, bet, mainot zobsiksnu, iespējams, ka būs jāmaina arī dzesēšanas sūknis - šī divu skrūvju atskrūvēšanas/ieskrūvēšanas operācija maksā precīzi 10 Ls. Viņi neuzskata, ka to varētu iekļaut zobsiksnas maiņas cenā, kas pati par sevi jau sastāda vairāk kā 150 Ls.