www.sudzibas.lv Sūdzos par Ārsta nolaidīgo attieksmi Ieslodzīšana Psihiatriskaja slimnīcā

Sūdzos par Ārsta nolaidīgo attieksmi - Ieslodzīšana Psihiatriskaja slimnīcā

Mani ieslodzija tur un indeja ar visādām zālēm uzdzina man lieko svaru, man tecēja pa degunu asinis un es nezināju ko darīt Lūdzu ātrai palīdzībai palīdzību bet tie man nesniedza to ko vajag Es pajautāju kāpēc Velns tik ātri brauc? Uz mani paskatijas ka uz Beigas es iesēdos mašinā un mani aizveda.
Lūdzu palīdzību tāpēc ka netiku galā pati bet tie atbrauca un sāka par mani ņirgāties. Žēl nevarēju to nofilmēt! Ārsti ļoti nekompitenti savā jomā dara ko grib. Tagad man ir bailes no visādiem ārstiem. Vairāk es palīdzību nelūgšu ja man gadīsies asiņojošas situācijas jo sūta uzreiz uz Psihiatrisko slimnīcu. Ārsti nemāk apturēt dusmju lēkmes un dusmojas paši. Es mirstu lēni jo paņemu visskaistākos mirkļus no savas dzīves. Meklēšu tikai tos cilvēkus kuri spēs palīdzēt man.
Neuzticos nevienam ārstam, jo no palīdzības man paliek vēl sliktāk. Nemāk noteikt diagnozes, 2014 gadā man uztaisīja operāciju man ir 3 stadija Endometriozes pēc kuras es ārstējos vēl kādu brīdi.Zāles bija stipras un radija blakusparādibas. Ilgi meklēja iemeslu kapēc man sāp vederu lejasdaļa. Bet sāpes ir joprojām arī pēc operācijas.Neviens nevēlas tevi uzklausīt. Man jautājums vai domāšanu arī ārstē? Vai var izārstēt to kas nav ārstējamas?Kāpēc nogalina skatoties acīs? Vai cilvēks ir slimība?Manuprāt slimība ir cilvēks.Esmu pārliecināta ka ārsti arī tālāk bez žēlestības nogalinās cilvēkus acīs skatoties. Ja man būtu spēks es iznīcinātu visu pasauli lai tikai neredzētu tos murgus ko dara citi. Bet paldies Dievam ka viņu dvēseles degs saulē mūžīgi!

G