www.sudzibas.lv Subburger Slikta attieksme pret personālu

Subburgers - Slikta attieksme pret personālu

Nekad nevienam neiesaku strādāt Subburgeri Daugavpili! Lai kādi apstākļi dzīvē būtu! Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēku un darbs ir kā verdzībā. Par priekšnieka attieksmi nerunāsim - ta ir vienkarši drausmīga. Algu vienmēr izmaksa ar kavējumiem! Un vel kad tu pienāc pajautāt , kāpēc vel nav algas un kad viņa bus atbilde ir gaidiet, jo viņam it ka nav pagaidām neesot naudas. Ar slimibas lapām ari ir diezgan traki, viņi uzskata ka tu nedrīksti vispār slimot, un ja tu saslimsi tad nācās klausīties visu ko vien var. Vienīgi kas tur palika normālas tad tie ir meitenes menedžeres. Vienmēr bija laipnas un pretim nākušas pret darbiniekiem. Man viņas ir žēl, jo priekšniecības attieksme pret viņi ari ir neadekvāta. NEKĀDA gadijuma neiesaku tur strādāt. Jo tevi tur no priekšniecības puses neuzskatīs par cilvēku :( Un kad viņiem tu nebūsi vajadzīgs , tad no tevim tiks vaļa. Jo viesi iet loti un algu viņi negribot izmaksa ar visu kavešanu.

M Marjana 19.07.2016

Diemžēl tur arī pret klientiem diez ko labāk neizturas. Iesaku šo vietu iet lielā līkumā.