Stulbie šoferi it īpaši sievietes - Nemāk izbraukt pa apli

Hei visi āmurgalvas un visas aitas, - visi kuri nemāk pareizi viekt manevru ar auto pa apli.

Tūlīt Jums būs lielais ATKLĀJUMS!

Vai esat kāds no pieminētajiem āmurgalvām un aitām kādreiz aizdomājies, kam paredzētas viena vai pat divas iekšējās joslas, vairāku ceļu krustojumā, kur satiksme ir organizēta pa apli? Atbilde ir: lai pa tām brauktu.

Jūs iebraucot aplī, spītīgi un idiotiski turaties tā ārējajā joslā, tādējādi šausmīgi traucējot citiem iebraukt aplī un veidojot sastrēgumus. Idioti! Tur nav cita vārda. Jūs tajā ārējā aplī centrbēdzes spēki grūž vai kas?

Varbūt vienosimies, ka jau no šodienas, iebraucot aplī, uzreiz iekārtosieties tā videjā vai iekšējā joslā un brauksiet pa to tik ilgi, kamēr būs nepieciešamsn no apļa izbraukt. Un pārējie šoferīši varēs bez gaidīšanas iebraukt aplī, Jūs cienīs un par utainiem tīņiem un nelamās.

Ja mēs visi tā darīsim, izzudīs sastrēgumi pie daudziem apļiem, tiks patērēts mazāk degvielas, mazāk gaiss tiks piesmirdināts un par Jums neviens slikti viars nepadomās. Piekopjot šo labo praksi Jūsu kabatā katru nedēļu aizķersies neiztērēts piečuks, nenokurinātās degvielas veidā.

Un kāds lai saņemās drosmi un pasaka, ka tā nav taisnība.

č Čaiņiks 26.08.2011

Braukšana joslās, tas vēl būs nākotnē.Vispirms jāiemācas parādīt (ieslēgt) pagrieziena rādītāju.Es nesaprotu, vai instruktori autoskolā aizmirsa parādīt kur tas atrodas?Tagad kad ir tikuši pi sava autiņa, brauc gadiem un nekā to sviru nav atraduši.Ja atrada tad baidās to ieslēgt, jo nezin kam tā vajadzīga.Kad visi to sviru būs atraduši un sapratuši kam tā paredzēta, tās pareizs pielietojums, būs krietni mazāk problēmu uz ceļa.Tajā skaitā arī stulbu avāriju.

S Saspiestsgaiss 26.08.2011

Visi zin, kur atrodas pagrieziena kloķis, jo apskates laikā tas jālieto. Ikdienā tas netiek lietots, jo daudziem tā ir fiziska pārpūle.

B BIGs 26.08.2011

Es piemēram nezinu kur tas atrodas.

R Rubenis 26.08.2011

Nu tad tu esi viens liels pimpis!

G Gudrīšiem 26.08.2011

Ei, teļagalvas, par cik auniem jūs savas tiesības nopirkāt?

B BIGs 27.08.2011

Ja cilvēks ir stulbs, tas nenozīmē ka alkohols ir vainigs. Alkohols tikai atklāj to kas apslēpts.

M moov 28.08.2011

Es iebraucot aplī arī turos ārējā joslā, jo nākamajā krustā jānogriežas pa labi, bet lai nogrieztos tb izbrauktu no apļa ir jāieņem labā josla.Ko tad man iebraukt aplī, ieņemt vidējo joslu un tad skriet uz labo atkal?
Ja man jānogriežas vēlāk, tad jā, loģiski braucot aplī iekšā ieņemšu nevis ārējo joslu, bet vidējo.

š Šoks 29.08.2011

Māri, tu neesi normāls.

H ho ho 29.08.2011

ej ka tu māri skriet!!! Kopš redzēju, ka braucējs ieņēma vidējo joslu, lai ielaistu aplī citus auto, bet tie maitas viņu vairs nepalaida pirmajā joslā, kad vajadzēja izbraukt no apļa, vienmēr braucu tikai pirmajā joslā. Un iepūt man!!!

- -->esarī 30.08.2011

Brauc vnk virsū, - gan palaidīs. vai arī veic papildus 360 apli.
Tev tagad trauma no redzētā un pie psihologa jāiet?

Es braucu 5 x dienā iekšā un ārā aplī, pa dažādām joslām - nav problēmas.

J Juris 19.07.2014

Stulbie šoferi it īpaši vīrieši...sievietes gan daudz labāk māk vadīt mašīnu