Stulbie šoferi it īpaši sievietes - Nemāk izbraukt pa apli

Hei visi āmurgalvas un visas aitas, - visi kuri nemāk pareizi viekt manevru ar auto pa apli.

Tūlīt Jums būs lielais ATKLĀJUMS!

Vai esat kāds no pieminētajiem āmurgalvām un aitām kādreiz aizdomājies, kam paredzētas viena vai pat divas iekšējās joslas, vairāku ceļu krustojumā, kur satiksme ir organizēta pa apli? Atbilde ir: lai pa tām brauktu.

Jūs iebraucot aplī, spītīgi un idiotiski turaties tā ārējajā joslā, tādējādi šausmīgi traucējot citiem iebraukt aplī un veidojot sastrēgumus. Idioti! Tur nav cita vārda. Jūs tajā ārējā aplī centrbēdzes spēki grūž vai kas?

Varbūt vienosimies, ka jau no šodienas, iebraucot aplī, uzreiz iekārtosieties tā videjā vai iekšējā joslā un brauksiet pa to tik ilgi, kamēr būs nepieciešamsn no apļa izbraukt. Un pārējie šoferīši varēs bez gaidīšanas iebraukt aplī, Jūs cienīs un par utainiem tīņiem un nelamās.

Ja mēs visi tā darīsim, izzudīs sastrēgumi pie daudziem apļiem, tiks patērēts mazāk degvielas, mazāk gaiss tiks piesmirdināts un par Jums neviens slikti viars nepadomās. Piekopjot šo labo praksi Jūsu kabatā katru nedēļu aizķersies neiztērēts piečuks, nenokurinātās degvielas veidā.

Un kāds lai saņemās drosmi un pasaka, ka tā nav taisnība.

R raivis 24.08.2011

es tev ieteiktu, kā draugam iet uz psihiātrisko klīniku pārliecināties, par savu veselības stāvokli.

A Aldis 24.08.2011

Šim cilvēkam tiešām ar galvu nav viss kārtībā! Jāiet ārstēties!!!

A Aldis 24.08.2011

Šim cilvēkam tiešām ar galvu, nav viss kārtībā! Jāiet ārstēties!!!

E es 24.08.2011

Nu bet Maris ir taisnība!

K kika 24.08.2011

Piekrītu, bet varbūt nevajag tik rupji lamāties!

S suņamurgi 24.08.2011

Kur tad rupji? citur vēl rupjāk laiž :)

* ****** 24.08.2011

Var būt, ka arī ko laiž, bet ar galvu tomēr nav kārtībā.Nervi jāārstē, bet par cik Mari tas neinteresē, tad lai viss paliek kā ir, bet psihiatriem jāskatās rūpīgāk komisijās, parakstot slēdzienu par veselības stāvokli.

S savējais 24.08.2011

Un kā tad, braucot pa 3 (Jūsu tā saukto iekšējo) joslu jūsuprāt izkļūt no apļa? Šķēršam visām joslām pāri tā, lai tiem, kas brauc pa vidējo joslu un tiem, kas ir tikko izbraukuši uz apļa, būtu jāmet pa mēmajiem?! :D

T To Ferratum 24.08.2011

Mārim ir taisnība.par nerviem runājot, ja Jums būtu darbā jābrauc ar mašīnu cauru dienu, tad ticiet man tas kapitāli sāk kaitināt.Palūkojieties apkārt, kas uz ielām notiek.Personīgā pieredze vakar.Bauskas aplī iestājos kreisajā rindā nobraucot no Salu tilta, jo man nākamais pagrieziens paredzēts uz Bauskas pagriezienu.Labajā pusē sieviete ar auto, kurš stāv malējā labajā joslā un cik noprotu viņa veiks pagriezienu uz Mūksalas ielu, bet nē.Mums vienlaicīgi izbraucot uz apļa viņa nekaunēdamies, pat nerēķinās ar mani plēš virsū uz manas joslas un vēl neapmierināta kaut ko brēc uz mani.:DŠis ir tikai viens gadījums, bet nākas vienā dienā ar tādiem reizītes divas, trīs sastapties, tad lūdzu nervi uzvilkti.:)Pašlaik man oktobrī nolikta tiesa, kur sieviete ietriecās uz vienības gatves man aizmugurē un pateicoties viņas labajiem sakariem policisti piesprieda abpusēju vainu.Jā un starp citu pēc tā negadījuma trīs dienas nepagāja un vēl kāda kundze man stāvot stāvlaukumā viņai veicot atpakaļgaitas manevru ieblieza man aizmugurējās sāna durvīs.:D

E Esesesseseseseses 24.08.2011

Pilnīgi piekrītu Mārim, jo mans darbs ir saistīts ar pārtikas produktu izvadāšanu pa veikaliem un daudzreiz ar pie sevis lamājos uz tiem IDIOTIEM, kas rinķo pa ārējo apli!

B BIGs 24.08.2011

Es arī braucu tikai pa labo joslu, jo negribu mocīties ar izbraukšanu no tās. Ja nebūtu satiksme tik intensīva, tad varētu braukt arī pa vidējo utt.

T ToMaria 24.08.2011

Brauc atpakaļ uz Tvaiceni, liec mierā tautu! Rokas nost no Biga!

B BIGs 24.08.2011

Paldies!

T ToBigs 24.08.2011

Ņem par labu!

T To Ferratum 25.08.2011

Bigs- Tu esi vāja personiba. Tu esi viduvējs un Tev nekas virs viduvējā nesanāks, jo tu baidies mocīties. Varu vien piebilst, ka dēļ tādiem bigiņiem LV ir tur, kur tagad mēs atrodamies, jo Bigs izdomājis savā pierītē, ka viņš ir visums un pārējie satiksmes dalībnieki neas nav.

S savējais 25.08.2011

Atbilde -->:
Man ar braukšanu pa loku nav nekādu problēmu - es tajā veiksmīgu tieku iekšā gan no pirmās, gan no otrās joslas un tikpat veiksmīgi tieku arī ārā, ievērojot noteikumos noteikto SAVLAICĪGO joslas ieņemšanu, pirms manevra veikšanas! Jautājums bija uzdots no to "kūtro" braucēju viedokļa, kuriem katra pārkārtošanās sagādā milzīgas problēmas, jo spoguļos paskatīties ir pārāk grūti! Ja tādi raus laukā no loka no trešās (iekšējās) joslas, tad jūs sāksiet rakstīt citādāka veida sūdzības! Labāk lai viņi turpina braukt pa ārējo joslu, bet jūs - minūtīti ilgāk pagaidīsiet! Gabals jums no tā neatkritīs! :D

S suņamurgi 25.08.2011

Aplī Dreiliņos no rītiem ir pāris kilomentru garš sastrēgums. Un tā katru dienu. Tā nav minūtīte eilgāk, kas jāpagaida.90& brauc pa apļa ārmalu. Tas ir dumji.

H harijs 26.08.2011

Ko saka labās rokas princips?
Tāpēs es vienmēr turēšos ārējā joslā, jo, ja kāds spītīgi nepelaidīs pārkārtoties, tad varēs riņķot kā muša ap sūdu, pa apli.

T To Ferratum 26.08.2011

Rīgā!Tas notika.:0)

H Harijam 26.08.2011

Tātad Tu nevienu nelaid pa priekšu un sagaidi ka tevi nabadziņu neviens neielaidīs rindā?
Cik infantīli un dumji.