www.sudzibas.lv Studio Dekoltē Uzacu krāsošana

Studio Dekoltē - Uzacu krāsošana

Vēlos padalīties pieredzē, kas beidzās ar asarām. Nopirku kuponu uz uzacu krāsošanu, šajā salonā uz K.Valdemāra ielas. Man dabīgi ir biezas un kuplas uzacis, bet gribēju lai smuki nokrāso brūnas.Meistare ar blondiem matiem sākumā nemitīgi atkārtoja, ka pati mājas nedrīkstu raustīt uzacis, ka viņas esot asimetriskas. Viņa teica, ka nedaudz piekoriģēs manas uzacis, viņa šo korekciju veica ar vasku, man likās, ka rauj tos ataugušo matiņu( ko mēs visas parasti izraujam).Pēc vaksācijas veica krāsošanu .Rezultāts pirmajā brīdi likās-Vai cik plānas, bet vismaz tumšas, jo vēl uz ādas bija krāsa.Meistare teica lai, lai aizbraucu mājās un nomazgāju uzacis, jo tad krāsa būs pamatīgi nožuvusi.Tā arī daru, nomazgāju seju un ko redzu, uzacis nav palikušas tumšākas un ir ļoti plānas un izroboti izraustītas(Matiņi caurums matiņi), protams, izplūdu asaras, un tagad lai varētu iziet ārā uz ielas nākas sev zīmēt uzacis ar zīmuli un ēnām, lai viņas izskatītos kaut cik ciešami.Un tagad varēšu kādu pusgadu zīmēt sev uzacis.
P.s. kā pēc šī atgadījuma mana māsa teica:'' Uz skaistumu ekonomēt nedrīkst''.

S SwCherry 21.08.2013

ui... :(

U unicorn 21.08.2013

Uz to kantori vispār nav jēgas iet, tikai izcūko. Manu sievu tur sagraizija kā panku

D Dailis Bezvārdis 21.08.2013

jaukumiņ, iedot tel.nr ... uztaisīšu vaksāciju ...

F Fulla 03.11.2015

Brīvības ielas salonā man paveicās, tiku pie sakarīgas uzacu meistares, kura vispirms nokrāso un pēc tam novaksē uzacis, jo tas jau nu ir totāls stulbums, klāt virsū krāsu pēc tam, kad āda apkārt sakairināta ar vaksēšanu. Rezultāts bija ļoti labs.