Studio Dekoltē - Slikta friziere

Šodien 30.04,2016, pusdienlaikā biju ieradies nogriezt matus. Mani pieņēma friziere - patukla sieviete ar padumju seju (ieejot salonā uzreiz būs skaidrs par kuru personu ir runa). Matus apgrieza ļoti nelīdzeni, atsevišķās vietās (pakauša aizmugurē) palika nenogrieztas šķipsnas, kuras diemžēl pamanīju tikai atgriežoties mājās, kā arī vairākas reizes iegrieza ausī līdz asinīm un pat neiedomājās atvainoties. Uz norādījumu, ka atsevišķas vietas vajadzētu pielabot, atbildēja: "a kas jums nepatīk?!." Atgriežoties mājās, sievai nācās liekās šķipsnas apgriezt.
Attiecībā uz frizieru pakalpojumiem man nav augstu prasību , bet nu šis gadījums ir ārpus katras kritikas.
Varbūt sestdiena pie vainas un neviens normāls frizieris negrib strādāt, bet uz šo salonu vairs neiešu un nevienam neiesaku.

J

K Krishinjsh 01.05.2016

Kurāfiliālē biji?
Man vienreiz tieši sestdienā bija līdzīgi purvciema filiālē!

J Jānis909 02.05.2016

Purvciems, Stirnu ielā

_ ___________ 13.01.2017

Tā resnā vispār purvciemā iedomājusies, ka ir profiņš, ja ir par to runa, tad ne tikai tukla un dumja sejā, bet pat lecīga resnā! Iedomājusies, ka pasaules naba! vairāk nekas! Kāpēc salona vadītājas e-pasts nav norādīts vai arī pretenziju un atsauksmes epastu, tā lai viņa redzētu, kas notiek filiālēs un kas par ko jūsminās un izsakās negatīvi!