www.sudzibas.lv Studio Dekoltē Skola - manikīrs

Studio Dekoltē - Skola - manikīrs

Pieteicos 1 dienas ekspress kursam - gēllakas. Cena 65,- Atnācu jau uzreiz ar savu modeli, kura ir mana kolēģe - abas strādājam skaistumkopšanas nozarē, tā ka pamatzināšanas par to kā kam jābūt mums ir.
Telpa netīra, putekļaina, visas nagulakas aplipušas, nagu birstīte aizaugusi, pretīga, veca - šausmas, dezinfekcijas līdzeklis virsmām un ādai atsevišķi nav, ir tikai viena pudele ar noplēstām etiķetēm, kas pēc skata varētu būt "kodan"- kas tur iekšā? Tā arī atbildēja ka nav ne jausmas, nezin ar ko te meitenes laistās. Visi galdi apgrausti, it kā sīkums, bet, arī mēteļus nav kur pakarināt, jāmet uz krēsla, skats briesmīgs.. pateicām paldies un aizgājām prom. Ļoti, ĺoti meitenes neiesaku iet un mācīties šajā salonā vai ja nākas redzēt ko līdzīgu, jo tīrība ir ārkārtīgi svarīga šāda veida profesijā.