Strenči Viesu Nams - Neatgriež naudu

Stāsts sākas ar to kad mēs ar draudzeni laicīgi meklējām kur svinēt kāzas. Draudzene atrada internetā viesu namu Streņči,kurš atrodas Streņču novads,Streņčos,Rīgas ielā 28a.Sazinājās ar īpašnieku....sarunāja satikties un apskatīt viesu māju. Aizbrauca apskatījās....patika tā vieta. Tad saimnieks prasa drošības naudu 200 eur un viesu nama pārvaldniece vēl prasīja 150 eur. Tas jau liekas aizdomīgi...draudzene pajautāja saimniekam lai atsūta rekvizītus lai varētu pārskaitīt to drošības naudu. Bet kas par brīnumu no viesu nama saimnieka ne ziņas ne miņas gandrīz mēnesi......OK tas jau arī liekas aizdomīgi.Tad zvanīja pašam saimniekam draudzene,telefonu neceļ augšā,tad es zvanīju no sava numura to arī necēla augšā. Labi domājām kad cilvēks nevar runāt un pēc tam atzvanīs. Bet nekā pagāja kādas 2 nedēļas tad mēģinājām vēlreiz viņu sazvanīt,bet kārtējo reizi neveiksmīgi. Tad mēģinājām zvanīt tai viesu nama pārvaldniecei.....sazinājāmies ar viņu,tad viņa zvanīja viņam. Beidzot tikām pie rekvizītiem lai varētu saimniekam pārskaitīt drošības naudu. Pārskaitījām drošības naudu 200 eur..... kas par brīnumu viesu nama saimnieku atkal nevar sazvanīt un dabūt rokās. Tad mēs ar draudzeni nodomājām tas nav vairs nopietni ja tā var darīties un nelikties ne zinis par klientiem. Draudzene uzrakstīja viņam e-pastā. Kas vēlas atgūt drošības naudu jo ar tādu attieksmi nekas labs nevar būt. Kas par brīnumu atkal viesunama saimnieks nezvana bet atsūta SMS ar tekstu: Drošības nauda tiek maksāta,lai šādos gadījumos ,kad pasākums tiek atcelts ,uzņēmumam samazinātu zaudējumus, un tāpēc drošības nauda netiek atgriezta. Viesu nams StreņčiKādi viņam zaudējumi var rasties ja viņa attieksme sabojā visu. Tad jau jāprasa viņam kompensācija par mūsu nervu bojāsanu arī.

P

J JurijsK 08.07.2015

A vari lūdzu pateikt kā sauca viesu nama īpašnieku vai pārvaldieci?

P piesmauktie 08.08.2015

Tās lietas kārtoja mana draudzene, varu pajautāt viņai kā sauca šos cilvēkus.

P piesmauktie 08.08.2015

Meklēju cilvēkus kuri tikuši apkrāpti vai piešmaukti. Cietuši no zemāk minētā viesu nama Streņči. Lūdzu rakstiet jebkādu noderīgu informāciju par šī viesu nama īpašnieka netīrajiem darbiem un visu pārējo.
Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

Mob. tālr. informācijai:
+371 26 45 45 [slēpt]@svinibas.lv
Adrese:
Rīgas iela 28a, Strenči,
Strenču novads, LV-4731

J JurijsK 10.08.2015

Būšu pateicīgs, ja pajautāsiet : )