www.sudzibas.lv Strawberries.lv Slikta attieksme pret darbiniekiem

Strawberries.lv - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Ļoti slikti izturas pret darbiniekiem. 12 stundas jāstrādā un nedrīkst ne uz toleti aiziet, ne paēst, jo atstājot savu darba vietu, preci var paņemt jebkurš, kam nav slinkums. Menedžeris Ralfs ļoti nicinoši izturas. Atbrauc sabļauj virsū un aizbrauc. Psiholoģiski grūti izturama darba vieta.
Neiesaku nevienam.

30.06.2022

O

Good Intentions 30.06.2022

Ir dzirdēts. Paveicās, ja kādā centrā strādā, kur apsargi var palaist.

E Esux 04.07.2022

Gan jau meitenei iedeva kurviti

U Unacckinna 05.07.2022

Jebkurš darbs nav viegls. Menedžeris Ralfs palīdz, ja ir neskaidrības un vienmēr atsaucīgs. Jā, ja ir savārītas auzas, tad protams par to ir jāatbild kā jebkurā citā darbā. Ralfs arī spēj pajokot un uzlabot dienu, ja tas ir nepieciešams.

T taisnibascinitajs3 07.07.2022

Nu ja tev arī ir jāraksta kādi papīri un tu pat vārdu tualete nejēdz uzrakstīt pareizi, jebkurš priekšnieks uz Tevi sabļautu. Šobrīd noliktavas darbs ir tavas karjeras griesti.