www.sudzibas.lv Strawberries.lv Bojātas zemenes

Strawberries.lv - Bojātas zemenes

23. Aprīlī lielveikalā, Rīgā, ieraudzīju skaistas un lielas zemenes, acis pilnīgi apžilba. Nodomāju, ka būtu jauki vakarā panašķeties un nopirku 1kg kastīti. Mājas pārmazgājot tās, biju nepatīkami sarūgtināta ieraugot, ka 55% no zemenēm bija smagi bojātas, slapjas un pelējušas. Zinu, ka nekad vairāk no Strawberries.lv ogas nepirkšu.

Atbilde no Strawberries.lv Support Pārstāvja atbilde 28.04.2017

Labdien! Vai Jūs, lūdzu, varētu precizēt, kurā no Rīga tirdzniecības vietām iegādājāties ogas? Katru dienu mūsu darbinieki rūpīgi pārlasa ogas, lai pie klienta nonāk tikai pats labākais. Strawberries.lv tirdzniecībā ir tikai 2 kg kastes, tāpēc 1 kg kasti pie mums iegādāties nevarējāt. Jebkurš Strawberries.lv klients var iegādātās ogas apmainīt pret citām vai saņemt atpakaļ naudu, protams, uzrādot pirkuma čeku.

TasEsLV 26.04.2017

Pagaidi. nopietni? pārmazgājot zemenes (viss ticamāk ar ūdeni?) Viņas bija slapjas?

P Pilnīgsbardaksuzzemes 28.04.2017

Acīmredzot, neskaidri izteicos. Ogas bija saspiestas un vietas, kur jau bija sācis rasties bojājums bija slapjas

K kakulacis2005 27.04.2017

Lol te sūdzas darbinieki, kas tiek attlaisti :D:D:D , pārsvara ar pārtikas kompānijam visu var sarunāt un viņi maina savu produkciju!

P peluks. 14.05.2021

Galīgi ne. Reāli gandrīz katrā vietā mēdz būt tādas problēmas, tirgo vecas ogas un saka, ka svaigas.

V vilusiesdv 16.05.2021
Slikta produkcija

Vakardien iegādājāmies zemenes, 5 eiro kilogramā, no visa kilograma labi ja piecas ogas biha veselas un ēdamas, pārējās visas pļeckainas un nācās izmest. Prieks par izmesto naudu vējā! Paldies, pati nepirkšu un citiem neiesaku!

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021