www.sudzibas.lv Stradivarius Slikts serviss

Stradivarius - Slikts serviss

Pasūtīju preces Stradivarius internetveikalā. Pirmkārt drēbes nebija iepakotas. Blūze atnāca ar atstātu magnētu un ar pleķi. Vēlējos atgriezt preci, bet izskatās tas nav iespējams. Sazināties ar administrāciju nav iespējams tālrunis nestrādā biju rakstījusi vairākas reizes uz e-pastu, neviens neatbild.

27.01.2021

V

I Ieva731 01.02.2021

Es arī vēl joprojām nevaru atgriezt preci, bet 30 dienu atgriešanas termiņš tuvojas beigām. Un šis veikals arī nepagarina atgriešanas termiņus,lai gan paši labi zin,ka pašlaik preci atgriezt nekādi nav iespējams

V Valērija 01.02.2021

Biju vairākas reizes rakstīJusi par preces atgriešanu, ļoti ilgi neatbildēja. Sagaidīju no viņiem vēstuli un tā nebija atbilstoši tēmai par kuru rakstīju stradivarius administrācijai, tur bija rakstīts, ko darīt, ja pasūtījums vēl nav piegādāts.

Sveiki. Var atgriezt preci klātienē Zara veikalā Akropolē, pēc lielām diskusijām to izdarīju. Lai veicas!

P PRAVDA 13.02.2021

Ladvakar! Sakiet ludzu, ka jums izdevas to izdarit? Man ir lidziga problema, bet man teica ka veikals Akropole ir slegts. Vai jus dabujat naudu uz vietas vai uz kontu? Loti ludzu jusu palidzibu. Liels paldies!

Labvakar. Piezvanīju uz Zara veikalu Akropolē,viņi pieņēma Stradivarius preci atpakaļ. Zvanīju, jo darba laiks ir līdz 14.00, konkrētās dienās. Atbraucu uz Akropoli,kad biju pie Zara veikala, piezvanīju,lai atdotu preci. Pienāca darbinieki atvēra veikalu, atdevu preci. Nauda tika pārskaīta uz kontu atpakaļ 3 dienu laikā.

P PRAVDA 16.02.2021

Liels paldies Jums!

Pats veikals nekādas preces atpakaļ nepieņem. Visu pieņem ZARA.

R Rrrowr 17.02.2021

ari pirku weblapa, uz katras lapas rakstits ka bezmaksas piegade uz veikalu. kad izvelos apmaksu un piegades veidu - nekadas bezmaksas piegades tur nav, tikai par 7 eur ar kurjeru... ok skaidrs ka offline veikali nestrada, tacu var nonemt no weblapas to pazinojumu par bezmaksas uz veikalu. un ja izradas ka var atgriezt uz ZARA, tatad varetu ari izveidot precu izsniegsanu no zaras, ja vina strada... apnicis jau maksat par tam piegadem vairak neka pasas drebes maksa.

I inese46445yg 18.02.2021

Vai ir iespējams kaut kā atgriezt Stradivarius preces attālināti? Meklēju krustu šķērsu kur kāda atgriešanas veidlapa un neko neatrodu.. kur tad sūtīt, kā?

V Vika Kovsa 23.03.2021

Bezmaksas piegāde uz mājām ir pasūtījumiem virs 50€

K Kristiāna Avota 16.04.2021

Pasūtīju bikses stradivariusā. Atnāca par mazu, vēlējos sūtīt atpkaļ, bet nekādīgi nevarēju atrast kur. Tikai caur atsauksēm uzzināju, ka akropoles zara veikals otrdienās un piektdienās pieņem veikalā atgireztās preces. Viņiem jāzvana. Mana draudzene speciāli aizdevās uz Akropoli lai atdotu bikses, bet neviens necēla klausuli ilgu laiku un kad beidzot pacēla, pateica, ka vairs nepieņem preces un tagad gan varot aizsūtīt atpakaļ preces ae DPD. Nu es sēžu un mēģinu aizsūtīt atpakaļ, bet tagad obligāti jāaizpilda lauks, kur jāatķeksē iemesls, kādēļ sūti atpakaļ preci, bet tur tu nevari neko atzīmēt. Tā kā es vējoprojām nevaru atgriezt savas bikses. NEIESAKU KAUT KO PASŪTĪT NO STRADIVARIUSA!

I Inga Prok 01.06.2021

Saskāros ar identisku situāciju