www.sudzibas.lv Stradivarius Slikta kvalitāte

Stradivarius - Slikta kvalitāte

Nopirku zābakus ziemai, Cena 55,99 Eur nostaigāti nepilni 3 Mēneši un rezultāts ir vienkārši šokējošs. Netika staigāts ne pa mīnu lauku nedz speciāli bojāts vai plēsts. Ikdienas vajadzības, darbs ofisā un pārvietošanās ar mašīnu ja veikals ieviešs arī apavus un liek pie tam cenu virs vidējā tad lūgums lai arī kvalitāte būtu atbilstoša precei, ja to nevarat nodrošināt tad varbūt apavus nav vērts ieviest jūsu veikalā.

29.11.2022

P PatiesiibasMeka 29.11.2022

Pa 55,99 nav iespējams nopirkt zābakus. Tā ir cena parodijām par tēmu.

N Nikola Bērziņa 29.11.2022

Nu redz , ka ir iespējams . Un tagad saprotu , ka parodija uz apavu veikalu , kurš pozicionē parsvara tikai apģērbu ir ļoti liela un laikam ļoti izplatīta , ne tikai par šo veikalu runājot

G Gulbenietis 29.11.2022

Ir cilvēki, arī sievietes, kuri māk staigāt tā, ka nobeidz jebkurus apavus ļoti ātri. Pats esmu no šādiem, tāpēc bieži nēsāju darba apavus. Tos ir grūtāk nonēsāt. Zinu tādas sievietes, kurām pahodka ir trindec. Iespējams '
sis nav tas variants. Vairāk jau domāts par fiziskām aktivitātēm.