Stockman

Tas ir kautkas šokējošs. Stockman ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem un kārtējo reizi es tur gāju iepirkties. Gribēju nopirkt sev jaunu cepuri. Piegāju pie cepuru stenda un sāku piemērīt, apmēram pēc minūtes no stūra izpeldēja apsargs (apm.18 gadus jauns) - puišelis un stāv un skatās ko es daru! Es secināju, ka neviena no cepurēm man tomēr nepiestāv un gāju uz smaržu nodaļu paskatīties smaržas(Versace) uzpūtu uz rokas lai iestāvētos un lai secinātu vai pirkt vai nepirkt. Kad gāju tas pats apsargs ar galvu pamāja smaržu nodaļas pārdevējai lai it kā man skatās pakaļ - es uzreiz pamanīju un sapratu, ka viņi domā, ka esmu zagle. Kad ar ekskalātoru braucu uz augšstāviem garām nogāju tam apsargam un pasmaidīju sejā, jo man tas likās smieklīgi. Uzbraucu augšā uz trešo stāvu, gāju piemērīt drēbes un sajutos šausmīgi neomulīgi, jo nojautu, ka man seko ar kamerām un noteikti jau visiem apsargiem tika paziņots, ka esmu aizdomīga. Es to pilnīgi sajutu! Nopirku jaciņu un braucu augšā uz kafeijnīcu paēst! Nopirku maltīti pilnīgi ne to ko vēlējos, jo biju ļoti satraukta par notiekošo. Godīgi sakot apēdu tik daudz, pēc tam palika slikti. BNraucu lejā un nogāju garām tam apsargam uz pārtikas nodaļu. Sapratu, ka man joprojām seko. Centos neņemt galvā, bet tik un tā bija tāda sajūta, ka esmu pie kautkā vainīga! Kautkāds stulbums!!! Nopirku vīnu un maizītes un gāju makšat kasē. Pēc tam gāju uz izeju un izgāju cauri lielveikalam ``Origo``! Piegāju pie ``Narvesen`` kioska un atcerējos, ka gribu nopirkt žurnāli``Una`` iestājos rindā un gaidīju savu kārtu. Pēc maza brīža - skatos pie kases man priekša pienāk atkal apsargs ar rāciju un nekaunīgi skatās uz mani. Es vispār biju šokā! Var jau kautkā paskat?īties un pavērot, bet ne jau šitā - tik bezkaunīgi. Pieļauju, ka no ``Stockman`` pazvanīja un ``Origo`` un savā starpā apsargi sazinājās, ka staigā aizdomīga būtne un tāpēc arī otrajā veikalā uz mani tā skatījās tas apsargs! Es vipār biju galīgi šokēta! Kad izgāju no veikala - sāka birt asaras un nodomāju, ka neviens nekad mani tā nav aizbvainojis! Aigāju pie vīra uz darbu un pirmais ko pajautāju bija - vai es esmu līdzīga zaglei! Kad visu izstāstīju, vīrs man ieteica pazvanīt uz raidījumu ``Bez tabu`` un visu izstāsīt, bet man vienkārši ir žēl to muļķA apsargu no ``Stockam`` - lai jau dzīvo - neiešu pagaidām sūdzēties vadībai par viņu, bet ja jutīšu, ka nākamo reizi atkārtosies tas pats, tad gan viņam nepaveiksies! Tā lūk!!!

Q q 30.01.2007

Murgs kaut kads.

A Anna 21.02.2007

Jums ir paranoja!

M MARINA 21.02.2007

ETI LUDI IZ OPSLUZVAJU6EGO PERSANALA(OXRANIKI,PRADAVCA)PROSTA OBIZENIJE ZIZNJU LUDI ,CELIJ DEN TORCAT V STOCKMANE ZA KAPEJKI I SMATRET KAK KTOTO OTDAJOT SKAZEM ZA POKUPKI ,IX 5 MESACNUJU ZARPLATU DLA MNOGIX NEVINOSIMO:)VOT I MECTAJUT POJMAT VORA (ETI NECTOZESTVA OXRANIKI)4TOB XOT KAK TA PODNAT SAMAOCENKU ,DA I BUDET 4TO DRUZJAM -GOPNIKAM V BOLDERAJE RASSKAZAT,A MOZET I PRIBAVKU K ZARPLATE DADUT:)

I Ilona 01.03.2007

Ne lenj zhe stolko pisatj i takuju chush, u Vas naverno manija prisledovanija.

H hm 02.03.2007

Kapec paranoja? Man ari nepatik, kad uz mani tur lur! Sevishki pretigi ir tie apsargi, kas stav starp smarzhu-aksesuaru nodalu un poartikas nodalju! viniem visas malas pikstuli, var tachu nemanamak stradat

H hm 02.03.2007

L Lauma 31.03.2007

Arī man apsargu klajā "skatīšanās uz rokām" liek justies neērti.

D DianaS. 26.03.2008

Shausmas! ja sagerbsies lidzigi bomzim tad jau vispar vesela FBI komanda uzbruks!!! Kas pa diivainiem apsargiem?! :Q

E evita 03.04.2008

Ar mani līdzīgi reiz gadījās Spicē. Gaidot vīru klejoju pa apģērbu veikalu un apsargs visu laiku kā ēna no muguras. Tik neomulīgi. Kopš tās reizes, ja ir izvēle uz Spici nebraucu, lai nesabojātu sev atkal garastāvokli..

J jānis 03.04.2008

Mani visvairāk kaitina, ka acīmredzot zemā atalgojuma dēl, Latvijas lielveikalos par apsargiem tiek pieņemti pusbomži. Viņi nespēj atšķirt, kas ir atnācis zagt, bet kas iztērēt naudu, lai galu galā, tas pats Stokman varētu viņiem izmaksāt algu. žēl, ka lielveikali neapzinās, ka pieņemot darbā dārgākus, bet saprātīgākus apsargus, cilvēki nodotos pirkšanai un ienākumi tikai augtu.

I Ieva 03.04.2008

Nē nu tur, pie somām, vispār nav iespējams tuvoties, jo skatās uz rokām, un tā sajūta IR pazemojoša. Un galvenais ke staigā pakaļ arī tad, kad kautko augšā esi nopircis, tas ir pats smieklīgākais:/ Nu tā ir jau Stockmann seja, shie uzmanību veltosie apsargi...

A Anna 01.05.2008

Ja na vihodnie odevajus v ljubimoe staroe s krossovkami, golovu privozu v porjadok v voskresenjie vecerem i manikjur ot proshloi nedeli, edinstvennoe chto iz "dorogova" eto telefon i sumka, hozu po Stockmanu i nikto za mnoi ne hodit ne presleduet i ne vismatrivaet i prodavci vezlivie, hotja inogda sokirovani, a cto do kommentarija gde: " Tev pašai ir paranoja, Anna! droši vien nevari atļauties iepirkties Stokman:(..." V Stockmane na vse koselki ceni najdutsja sprava koftocka za 500 a sleva za 7.90. Kto mne tam ne nravitsja tak eto nekotorie drugie pokupateli, kotorie krome etogo Stokmana v mire nicego ne videli

D Dace 01.05.2008

Tas 18-gadīgais apsairgs no sevis laikam iedomājās, ka ir baigais rendžers :))) Laikam pubertātes pinnes vel uz sejas :))

J jur4x 02.05.2008

ja apsargi skataas uz rokaam vai seko pakalj ir tikai paarspiileeta darba pienaakumu veikshana, jo var arii pa gabalu skatiities un to pashu labi redzeet, bet ja vinjsh tik nagla skataas uz rokaam lai apzinaati aizbaidiitu prom, jo patieshaam tu ar savu izskatu radi aizdomas, un lai tu nezagtu arii skataas tik nagla...
na par ko nevienu nenoveero, jo paskaitiet cik cilveeku tajaa briidii atrodas blakus-ir jaaizseko visiem lai neviens nezagtu, tapeec vispirms izfiltree vai ir aizdomiigs vai nav un tad luur nagla virsuu, ja tu pusstundu 4akareejies pie cepureem vai aplejies ar smarzjaam pussstundu neatejot no vienaaam smarzjaam...
apsargi aiz neko dariit teelo reindzeru?
beerniibas kompleksi?
jums galvaa ir smadzenes vai auzu putra?
ja apsargiem maksaa par to lai noveerotu aizdomiigas personas, tad vini arii to dara ar vislielaako pienaakuma apzinju, nu gadaas biki paarspiileet, bet ja tu pusstundu meeri 2-3 cepures tad jebkursh normaals cilveeks aizdomiigi saaktu skatiities, vai ja pusstundu lejaas ar smarzjaam, nevis lai nopirktu, bet lai sasmarzjotos uz 3 dienaam vienaa reizee, neko dariit uz tevi skatiisies uz rokaam lai tu taas smarzjas veel neielic sev kabataa, ja njem veeraa to cik viegli var ielikt smarzjas kabataa, vai sominjaa...
dauzdz labaak taa vietaa lai aizbiedeetu aizdomiigas personas, vinji mieriigi dariitu to ko grib ne to ko darbs pieprasa...
atpuustos, utt...
un

A Aivars 26.05.2009

Stockmann apsardze NEVAR sazinaaties un NEKAD nesazinaas ar ORIGO apsardzi, lai cik aizdomiiga persona nebutu.. tatad divi varianti, jums tiesam IR paranoja.. vai arii jus vnk izskataties peec zagliites!

U Uldis 27.05.2009

Un beigās tāpat neko nenopirki? Ko mērīt cepures un pūst Versace sev virsū, ja tāpat nav naudas pa ko nopirkt..Cilvēki, kas var atļauties šādas lietas parasti ieiet un nopērk..acīmredzot bija pamatotas viņiem aizdomas, ka vari kaut ko nospert.

B bubulis 10.05.2010

teksts viennoziimiigi izdomats ja no taa bija kaada kripatinna taisniibas tad bija ka apsargs uz briitinju pieversa uzmaniibu pirceejam pildot sava darba pienaakaumus.
18.gadus jauns apsargs- shadu darbu driikst stradaat saakot no 21 gada!
sekoja liidzi ar kameraam - tu blenzi griestos vai, tad nebuutu briinums neko nepeerk, piemera, staigaa pa veikalu un skataas griestos
tresskaat es jutu tekstaa izlasiiju emtaas reizes -mjaa ekstrasens uz rokas
pilniigs @#$%

H he he 03.04.2011

apsardzes sertifikāts ir no 18 gadiem un darbs arī pieejams ieroča atļauja no 21 gada, teksts gan varētu nedaudz būt pārspīlets

S sera 07.04.2011

Es nopirku dauzko un arī varu atļauties gandrīz ko gribu. Parasti eju veikalā skatīties jaunos aromātus, jo vecie jau vairs nepatīk. Sapūšu uz daudz lapiņām un mājās pēc dienas smaržo savādāk, kas patīk to eju pirkt. Man vispār nepatīk, ka man pievērš uzmanību un viss. Jūtos nēerti un neko nevaru apskatīt. Tas ir tāpat kā tirgū, nepaspēj ienākt jau uzreiz liek vilkt virsū drēbes. Tāpēc arī eju uz lielveikaliem, a tur pieklājīgais policists ar skatienu, kurš drīzāk izģērj nekā uzvelk. Murgs. Labāk iet uz humpalām-tur vismaz īstās firmas preces, nevis no Turcijas.

S Smiekligi 18.06.2011

Nevienam nav rakstīt uz pieres kurš ir zaglis un kurš nav. Un ja godīgi, ja Jūs redzētu kādas cienījama izskata sievietes tiek aizturētas par zagšanu būtu diezgan izbrīnīti.