www.sudzibas.lv Stockmann Slikta darba vide

Hagberg stockmann - Slikta darba vide

Neiesaku nevienam izvēlēties šo darba vietu, jo darba vide neatbilst cilvēku standartam, es strādāju tur 2 mēnešus bet grafiku man neviens netaisīja, visu laiku bija jāzvana un jājautā kas jādara, aiz katra izdarītā darba tevi pārbauda, man tas likās ļoti stūlbi jo es vēl nebiju izdarījusi līdz galam kad jau sāka par kautko piekasīties, brigadiere sākumā liekas jauka, bet aiz muguras pazemo un aprunā citus, pārsvarā man bija tā ka citas neko nepaspēja izdarīt un man bija jādara viņu darbi, jo pārējās darbinieces slinko, darba vadītājai vienalga par to kas notiek darba vietā, atbrauc tikai tad kad kāds atnāk uz interviju.
Parasti no rītiem biju 6: 05 darbā bet pēdējās divas dienas aizgāju uz staciju un man raksta “mums tevi nevajag vari iet majas”, neiesaku vispār tur iet ja tas butu pēdējais darbs uz Zemes es neietu jo tevi ka darbinieku tur nenovērtē, drīzāk par twvi pasmējās.. Mans amats bija apkopēja…

H HAGBERG Support 03.10.2022

Sveicināti! Paldies par komentāru, bet vēlamies sniegt atbildi arī no HAGBERG kā Stockmann sadarbības partnera puses. Darbinieku veiktais tiek pārbaudīts tikai ar mērķi, lai nodrošinātu kvalitāti, vēlamos darba rezultātus un laicīgi veiktu uzlabojumus, ja tādi nepieciešami. Par darba laiku katrs darbinieks tiek laicīgi informēts. Savukārt uzsākot darba attiecības, katrs darbinieks tiek iepazīstināts gan ar darba pienākumiem, gan darba vidi. Ja darbinieku kaut kas neapmierina, laicīgi un atklāti par to komunicējot ar savu tiešo vadītāju, vienmēr rodami risinājumi.

M Murz 26.03.2023

Jā, šī ir lapseņu ligzda. Vecie strādnieki aprunā, vadītāja palīgs apmelo tieši manā priekšā, nekautrējas acīs skatoties parunāt un iztēloties. Tāda sajūta, ka tās visas dzvo savā miglas pasaulē. Paskatieties uz kosmētikas nodaļas sieviešu sejas izteiksmēm, tiešam ir "laimīgās un piecīgās". Tur var strādāt tikai sievietes ar tēviņu olām vai sieviete ar lapsenes dzeloni.

G Gulbenietis 26.03.2023

Mans radinieks vienmēr ir teicis, ka sieviešu kolektīvs ir čūsku midzenis. Ar retiem izņēmumiem, vienmēr taisnība. Un, kā likums, par vadītāju ielikta ir tāda, kas neko ne saprot ne grib saprast.

G Gulbenietis 26.03.2023

Tu mīzal slapjās biksītes nomaina, kamēr mamma nav atnākusi. Atkal ar pamperiem staigāsi!