Stockman

Tas ir kautkas šokējošs. Stockman ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem un kārtējo reizi es tur gāju iepirkties. Gribēju nopirkt sev jaunu cepuri. Piegāju pie cepuru stenda un sāku piemērīt, apmēram pēc minūtes no stūra izpeldēja apsargs (apm.18 gadus jauns) - puišelis un stāv un skatās ko es daru! Es secināju, ka neviena no cepurēm man tomēr nepiestāv un gāju uz smaržu nodaļu paskatīties smaržas(Versace) uzpūtu uz rokas lai iestāvētos un lai secinātu vai pirkt vai nepirkt. Kad gāju tas pats apsargs ar galvu pamāja smaržu nodaļas pārdevējai lai it kā man skatās pakaļ - es uzreiz pamanīju un sapratu, ka viņi domā, ka esmu zagle. Kad ar ekskalātoru braucu uz augšstāviem garām nogāju tam apsargam un pasmaidīju sejā, jo man tas likās smieklīgi. Uzbraucu augšā uz trešo stāvu, gāju piemērīt drēbes un sajutos šausmīgi neomulīgi, jo nojautu, ka man seko ar kamerām un noteikti jau visiem apsargiem tika paziņots, ka esmu aizdomīga. Es to pilnīgi sajutu! Nopirku jaciņu un braucu augšā uz kafeijnīcu paēst! Nopirku maltīti pilnīgi ne to ko vēlējos, jo biju ļoti satraukta par notiekošo. Godīgi sakot apēdu tik daudz, pēc tam palika slikti. BNraucu lejā un nogāju garām tam apsargam uz pārtikas nodaļu. Sapratu, ka man joprojām seko. Centos neņemt galvā, bet tik un tā bija tāda sajūta, ka esmu pie kautkā vainīga! Kautkāds stulbums!!! Nopirku vīnu un maizītes un gāju makšat kasē. Pēc tam gāju uz izeju un izgāju cauri lielveikalam ``Origo``! Piegāju pie ``Narvesen`` kioska un atcerējos, ka gribu nopirkt žurnāli``Una`` iestājos rindā un gaidīju savu kārtu. Pēc maza brīža - skatos pie kases man priekša pienāk atkal apsargs ar rāciju un nekaunīgi skatās uz mani. Es vispār biju šokā! Var jau kautkā paskat?īties un pavērot, bet ne jau šitā - tik bezkaunīgi. Pieļauju, ka no ``Stockman`` pazvanīja un ``Origo`` un savā starpā apsargi sazinājās, ka staigā aizdomīga būtne un tāpēc arī otrajā veikalā uz mani tā skatījās tas apsargs! Es vipār biju galīgi šokēta! Kad izgāju no veikala - sāka birt asaras un nodomāju, ka neviens nekad mani tā nav aizbvainojis! Aigāju pie vīra uz darbu un pirmais ko pajautāju bija - vai es esmu līdzīga zaglei! Kad visu izstāstīju, vīrs man ieteica pazvanīt uz raidījumu ``Bez tabu`` un visu izstāsīt, bet man vienkārši ir žēl to muļķA apsargu no ``Stockam`` - lai jau dzīvo - neiešu pagaidām sūdzēties vadībai par viņu, bet ja jutīšu, ka nākamo reizi atkārtosies tas pats, tad gan viņam nepaveiksies! Tā lūk!!!

K kakis2012 24.03.2012

Taada sajuuta, ka uz daziem komentaariem atbild pashi Stockmann apsargi aizstavot savu darbu!!!:)
Pilniigi, iespeejams, ka apsargi uzkriitoshi skataas virsuu un ja peec izskata klients nevareetu buut maksaatspeejiigs un parmeeriigi ilgi uzturaas pie kaadas preces tad pilniigi noteikti pa raaciju apsargi savaa starpaa sazinaas, veero sho cilveeku pa kameraam un apmainaas ar informaciju un tas kursh vistuvaak atrodaas savaa postenii tam arii tiek noriikots sekot shim klientam.Atdziistu tas tieshaam ir stulbi staigaat pakal kaa astei.Saprotu, ka ne visaas vietaas tiek noriikotas kameras, bet vai tad Stockmann ir tik slikti pelnoss uzneemums, kas nevareetu atlauties vairaakaas vietaas novietot kameras?Peedeeja laikaa Stockmann apsardze paarsvaraa saakushi pienemt jaunieshus vecumaa no 18 liidz 24 gadiem, kuri kalpo kaa izsuutamie, vinos tiek iedragaats, ka KATRS KLIENTS IR POTENCIAALAIS ZAGLIS, taapec vini dazkart tieshaam uzvedaas looti nepieklajiigi un neprofesionali.
Kristiin, es Juus pilniigi saprotu, jo pati straadaaju shaja uznemuma tikai citaa strukturaa un pilniigi noteikti varu apgalvot, ka shii te izsekoshana notiek veel joprojaam, un ticiet man Juus neesat vieniiga, kurai gadiijaas taada situacija un nebriinieties, ja Juusu bildes nofilmetas caur kameraam, iespeejams, tika izliktas dienesta telpaas, ka Juus esat aizdomaas tureetais zaglis!
Es Jums silti iesaku vairs neiegriesties shajaa veikala, ja negribat piedziivot nepatiikamus briizus!

S sibila08 28.09.2017

Низкий уровень обслуживания. Больше закупаться в Stockmann желания нет. Все 4 этажа и нигде нет профессионалов.

1.этаж Продукты - испорченные. Сдали, так они все равно на прилавках - чай с насекомыми. Будьте бдительны что пьете и завариваете.
Лосось воняет, выбросили, не было возможности возвращать эту вонь. Купили вечером, утром на работу.
Дорогие конфеты с маленьким сроком(вплоть до месяца),т.е их закупали по скидке, а нам в полную стоимость продают. И это на праздники рождество, новый год
Кассиры. На товаре неправильно цена, на меня на клиента наезжает - наведите порядок на своем рабочем месте. Не хотела деньги возвращать.
Непрофессионализм. Хамство.

2.этаж Швея. Кривые швы, неаккуратно выполненная работа, грубые швы. Так и было изначально говорят, в оригинале. А швы кривые так все довольны и носят такие швы кривые. Руки тоже разные, вот и швы тоже разные. Люди вещи за 600 евро покупают с кривыми швами у нас и довольны!
Да и вообще, у меня зрение единица, я ничего не вижу. Другая швея ей вторит, а я вообще в микроскопах и тоже ничего не вижу!

Хамство.Непрофессионализм. Низкий уровень культуры, развития, воспитания.

1,2,3,4 этажи продавцы - КОНСУЛЬТАНТЫ не знают свой товар, ничего сказать о товаре не могут. Но подходят мешают смотреть. А самим сказать нечего о товаре, помочь в выборе не хватает квалификации!

Непрофессионализм. Хамство. Некомпетентность!

Такая же "радость" покупки и общения с персоналом stockmann ждет вас в отделе клиентов.
если им напишите - вам не ответят.
Позвоните - не ответят
Если вдруг на 4 день возьмут трубку, то пошлют и будут некорректно разговаривать. Я теперь поняла что их просто не обучают.То берут заявление, сами не знают для чего, потом посылают потребителя, не могут решить простейшую ситуацию - не хватает знаний умений - компетенции.

Перечисленных обстоятельств достаточно, чтобы сделать вывод, что Непрофессиональный. Хамский. Некомпетентный персонал просто не знает своего дела.