StockholmDiet - Krāpšana

Mana mamma, cilvēks jau gados, saskatījās reklāmas materiālus un izlēma pieteikties stockholm diētai. Noskaidroja, ka jāreģistrējas un samaksāja naudiņu par programmas sākšanu. No kompānijas tika saņemts uztura plāns, varēja konsultēties, kā teikt viss forši. Bet palietojot šo diētu, saprata, ka rezultātu nav un pārtrauca. Izgāja 5 līmeņus. Pārtrauca izmanot un aizmirsa par tādu programmu. Sistēmā reģistrētajā e-pastā arī klusums, neviens nesūta ziņas, nejautā kāpēc nenāc mājas lapā, kāpēc neizmanto utt. Oktobra mēnesī, tīri nejauši tika konstatēts, ka katru mēnesi no konta tiek iekasēts 4.99 eur.
Radās jautājums par ko gan? Ja cilvēks neiet un nelieto šos pakalpojumus! Atgādinājumi nenāk un neviens neprasa, kāpēc nelieto, ja jau maksā? !
Tātad saprotu, ka kompānija iedzīvojas un pelņa uz cilvēku nevērību. Pa telefonu man paskaidroja, ka piekrītot noteikumiem tika, piekrists, ka tiek veikta ikmēneša maksa, bet pārlasot atkārtoti noteikumus, man neizdevās atrast šādu punktu, kur būtu rakstīts, ka būs katru mēnesi jāmaksā. Lai atteiktos no pakalpojuma, saitīte uz to ar tik maziem burtiņiem, izcelta gaiši zilā krāsā, ka mana mamma pat ar brilles gribēdama neatrastu.
Uzskatu, ka pilnīgi negodīga uzņēmuma prakse. Izmanto cilvēkus, kas steigā apstiprina noteikumus, vai steigā tos pārlasas, nepameklē papildus info internetā par to, ka uzņēmums rīkojas negodīgi! Redzot, ka cilvēks nelogojas izveidotajā profilā, bet turpina maksāt naudu, neatsūta pat e-pasta ziņu, nerunājot jau par zvanu.

Nevienam neieteiktu saistīties ar šo kompāniju, kas pelņa uz klientu "stulbumu", savādāk to nenosaukt! Bet toties audzē savu apgrozījumu 2018. Gads jau virs 1 milj.

El