LV RU
www.sudzibas.lv Stipt Objektīvs vērtējums

Stipt/ Fraudeurs - Objektīvs vērtējums

Gribētos teikt, ka mana pieredze ar STIPT, salīdzinājumā ar citām aģentūrām, bija vairāk pozitīva, nekā negatīva.
Pārgāju uz STIPT ar pazīstamo starpniecību, jau atrados Nīderlandē, tāpēc par braukšanas izdevumiem un naudas atvilkšanu nevaru komentēt.
Par darbu - satiekoties ar pārstāvi, uzreiz pateicu, ka siltumnīcas/tomātus/u.t.t. var nepiedāvāt. Ofisā bija jāizpilda testiņš, kurā pārbaudīja nepieciešamās iemaņas. Ieguvu darba vietu lieliskā loģistikas uzņēmumā, kur vadība bija vietējie, stundas nodeva laicīgi, brīvdienas bija iespējams sarunāt. Par šo varu piebilst - darbu piešķir balstoties uz personas spējām. Valodu prasmes, iepriekšējā pieredze, attieksme. Neprotot angliski divus burtus salikt, nekas cits, kā uzlīmju līmēšana vai tomātu lasīšana nespīd. Likumsakarīgi. Jāprot reālistiski novērtēt sevi un to, ko vari piedāvāt darba devējam ;)
algas ziņā viss bija godīgi. Aigas lapiņas vienmēr laicīgi, alga izmaksāta laicīgi. Par kavējumiem brīdināja. Kolēģiem (nīderlandiešiem) vienmēr palūdzu, lai iztulko man, kas lapiņā sarakstīts. Mistisku atvilkumu nebija.
Mana dzīvesvieta bija laba. Savs dzīvoklis Roterdamā, kurā dzīvoju ar draugiem. Viss dzīvošanai nepieciešamais nodrošināts. Mēbeles kā jau visur. Tv nebija, internets švaks, bet to pēc cilvēcīgas pajautāšanas ofisā, uzlaboja. Bija jāpagaida nedēļu, divas, jo speciālists viens, kas brauc uz visiem izsaukumiem.
Citiem bija Roterdamas kojas (nejaukt ar stipt dienesta viesnīcu schiedamā) tur ciemojos bieži. Apstākļi patīkami - dzīvokļa tipa istabiņas, ar pilnvērtīgi aprīkotām virtuvēm, bija tv un labs wifi. Privātas vannas istabas. Vienīgi veļas mazgāšanai bija atsevišķa telpa, kurā bija vairākas veļas mašīnas. Laundromāta stilā.
Transports uz/no darba bija vairāk vai mazāk labi organizēts. Man visi šoferi bija labi braucēji, saprotoši aizgulēšanās brīžos. Pirms došanās mājup, vienmēr pārbaudīja vai visi mašīnā. Biju dzirdējusi, ka citiem pārgalvīgie braucēji vai bremzes, neatsaucīgi. Kā kuram.
Mans aiziešanas iemesls bija cilvēki apkārt. Un neviens cits, kā vien paši latvieši.
Liela problēma ir narkotikas. Kuras izvēlas lietot katrs individuāli, ne jau stipt maksā algu gramos vai ripās. Principā, ja vien neesi ielikts ar tādiem istabā, no tā vienmēr var turēties pa gabalu. Bija iespējams samainīties, ja vien pats atradi kādu, kas ies pie taviem sliktajiem kaimiņiem.
Savstarpējās attiecības, intrigas, skaudība. Gan pazīstamo, gan ofisa aprindās. Reti kuram līdzcilvēku starpā redzēju labās puses, kas izpaužas. Likās, ka sacenšas, kurš sliktāks.
Neielaižoties sīkumos, man tika piedāvātas iespējas, bet pati no tām atteicos, jo jutu, ka biju izsmēlusi sevi un pati vien gribēju mājās.
Ņemot vērā to, ka diezgan bezatbildīgi pārtraucu darba attiecības bez oficiāla brīdinājuma, atvaļinājuma naudu un pēdējo algu izmaksāja relatīvi laicīgi.
Apkopojot visu - ja parādīsi to, ka neesi antiņš, ko var uzmest uz ausīm, mācesi risināt domstarpības cilvēciski, regulāri iesi uz darbu un izmantosi dabas dotās smadzenes, tad stipt ir pietiekami laba vieta, lai uzsāktu savas darba gaitas Nīderlandē.
Ja nu gadījumā stipt šo ieraudzīs, gribu pateikt paldies kolektīvam kopumā un atsevišķi n. P. Par cilvēcisku attieksmi, labu sadarbību:)
un nē, šis nav nopirkts komentārs, nestrādāju tur un bonusus nesaņemšu: d reāla pieredze no 2018. Gada vasaras ;)
ballēs liktu 7/10, jo ir kur pilnveidoties un pie kā strādāt.

20.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

N Noboby 21.12.2019

Par latviešiem es pilnībā piekrītu. Pats atbraucu uz Nīderlandi bet kopumā esmu saticis tikai divus latviešus pa gandrīz 2 gadiem, un es jūtos tikai labi, jo pat tie divi lietoja

A AntiSTIPT 18.04.2020

Верхний пост опубликовал работник стипта (непосредственно в офисе работает). Половина враньё. Вас обманут, и выкинут. Больничный не платят, постоянно воруют ваши часы. У них всегда всё правильно а вы лох. С ними постоянно пытаются судиться. Но не у всех есть деньги на адвоката. Из 200 человек только еденицы довольны. Сами Голландцы не верят, что такой произвол возможен у них в стране. Стипт компания Турков - делайте выводы.

A AntiSTIPT 18.04.2020

Обратите внимание оба самых верхних поста сделанны в одно время (они прячут правду), не поленитесь и найдите людей, которые работают через стипт. Я сам в Нидерландах, работал в стипте - НЕ ПОВТОРЯЙТЕ МОИХ ОШИБОК. Мне обидно и стыдно, что о нас вытерают ноги. Тут много разных других компаний. Людям стыдно говорить, что они работают в СТИПТЕ! Я тоже думал, что я умный и работящий и всё будет хорошо. Но им нужны алкаши и ноебразованные люди. У низ 400 человек Болгар - всех разводят на бабки, чем латыши для них отличаются? Если ты приболел, то ты попал в кабалу.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes