www.sudzibas.lv Stipt Krāpnieki

Stipt/ Fraudeurs - Krāpnieki

Ja jūs vēlaties aizbraukt uz Holandi, parakstīt dokumentus holandiešu valodā par to,ka "ziedojiet" šai kompānijai 500 Eur, tad sēdēt nedēļām Stipta viesnīcā vai pussapuvušā mājā un gaidīt solīto darbu, tad laipni lūgti Stipt aģentūrā! Lai atrastu vairāk upurus, Stipt ir atvēris Rīgā biroju! UZMANIETIES CILVĒKI!

Es

Vairāk sūdzības par Stipt/ Fraudeurs

Ll llllllllllll 21.05.2015

Ar Konak ir tieši tas pats. Atrodas blakusmaja vlaardingena. Kamēr vel nav nojauktas abas mājas tikmēr cilvēki tur spiesti dzīvot un vel par to maksāt.

Ll llllllllllll 21.05.2015

Un vel naudu ZOG katru nedēļu. Nenosakamos izdevumos aiziet visa alga. Nedēļā saņem no 80lidz 150eiro 300 vieta. Jāstrādā 6 naktis nedēļā pa 12 stundam. Smagus darbus. Ne gulēt ne ēst nav laika. Algas maksa kad un cik grib. Jāstrādā pat svētdienas un svētku dienas. Ja uzzināšu ka esi invalīds vari tūlīt kravas mantas un algu nesaņem. Ka ari konaks pieprasa par darba iekārtošanu 200eiro bet atvelk 400simtus un par to vispār uzziņu tikai no algas izrakstiem kurus var tā ari neiedot. Par izvadasanu no un uz darbu jāmaksā 5€diena bet vel jābaidās ka atstās darba vienu un bus jāiet mājas kājām pēc smagas darba nedēļas vairākus km vai jābrauc ar citas firmas autobusu. Darbu piedāvā tikai vieu vakanci Greenpack vai siltumnīcas. Ja atlaiž grauž atpakaļ uz lv pat algu neizmaksa lai ceļu varētu samaksāt. A tur nekad nevaru zināt kura bridi atlaidis.MĪĻIE CILVĒKI, LŪDZU NEBRAUCIET UZ ŠĪM DIVĀM FIRMĀM, JA JUMS KAUT DRUSKU SEVIS ŽĒL.

Lo lotus9 22.04.2016

piekrītu tev. es ar tur stradaju, tai konak...nu vnk pretīgi...algu tik pat kā neredzeju pa tām vergu stundām stradajot. dzivosanas apstakli vnk sausmigi viena istaba vairaki cilveki dzivojaam saspiesti kopā, tad vel visadi narkomāni vilkās...nu riktīgs bordelis....neko sausmīgāku par to nebiju piedzīvojusi....un ari neiesaku nevienam citam...

Lo lotus9 22.04.2016

La laimesbērns 21.11.2016

Strādāju Stiptā. Sākumā Tomātu pakošana greenpak uzņēmumā, pēcāk neilgu laiku lašu kūpinātaā. Ja salīdzinu šos divus, tad lašu kūpinātava bija paradīze. Sākšu ar to, ka no greenpack mani atlaida, jo es otro reizi nedēļā gribēju iet uz tuoleti. Jāstrādā trīs stundas no vietas neizkustoties no savas lentas daļas, un ja zaudē ātrumu, kas visu laiku tiek kontrolēts ar elekroniskajiem svariem, tad nāk un jautā, kas Tev kaiš. un ātrums tiek iedalīts krāsās - zaļā, melnā un sarkanā. ja nedēļu esi sarkans met ārā. Es biju ātra, tiku pat paugstināta, stradaju mazliet vieglāku darbu, bet atbildīgāku. bet dabiskā vēlme pačurāt mani iegāza. Es prasīju lai palaiž uz tualeti un viņi teica, ka drīkstu iet, bet ja aiziešu uz darbu rīt varu nenākt. Viņi tur pārkāpj cilvēktiesības. un vēl tas ka naktsmaiņas. kad darbs beidzās jāgaida citi cilvēki jo mājās braucam ar autobusu un gadās pat ka citi strādā stundu ilgāk. Tad tu tur nabaks gaidi kādos trijos pa nakti. un nūksti. Par virsstundām nemaksā. Aizbraucu nopelnīt naudu, esmu inteleģents cilvēks, bet sava biznesa uzsākšanai Latvijā pietrūks, tāpēc strādāju ārzemēs. Ļoti žēl redzēt tur cilvēkus kas vienkārši nodzeras un pat ar Nīderlandes algām dzīvo no algas līdz algai. No otrā stipta darba prom aizgāju pati, jo bija jādzīvo ar dienas zagļiem, kas piemēslo dzīvokli, taisa briesmīgi skaļus dzerstiņus(arī darba dienās). Un pateikt viņiem neko nevar. Tā ka iesaku uzmanīties ne tikai no ārzemju krāpniekiem, bet arī no mūsu pašu bezmērķīgās latviešu masas. Žēl.

In ingmara 27.12.2016

Man gan liekas,ka Stipta darbiniekiem dzīves apstākļi ir ļoti labi.Vlardingenas viesnīcā WEST pat ļoti labi.Un ja kaimini taisa ļembastus un dzerstiņus naktīs,tad no rīta ir jāzvana uz ofisu,jāsūdzās un trokšņojošie kaimiņi tiek nomierināti ar paprāviem naudassodiem.Par transportu arī pārāk sūdzēties nevaru.Ilgākais,ko ir nācies pēc darba pagaidīt ir 1 stunda.Virsstundas un nakts stundas arī man ir apmaksātas,un viss skaidri un saprotami ir norādīts uz e pastu atsūtītajā algas lapā.Vienīgi pati katru dienu stingri kladē uzskaitu savas darba stundas,ārā izrēķinot pārtraukumus.Nekādas ievērojamas nesakritības neesmu manījusi.Laikam jau man ir paveicies!

Wa Walcha 30.01.2018

Es vēl jo projàm gaidu savu algu kura nav izmaksāta.Tiešām nevienam neiesaku braukt caur Stipt

Ke kengurens123 06.12.2017

Sveiki. Mēs bijām divi cilvēki kas strādāja arī caur stip bet mums grūtības sagādāja tikai pirmās trīs nedēļas. Algas mums maksāja darbs bija grūts, bet toties par algām nevarēju sūdzēties. strādāju chiken fabrikā bet puisis siltumnīcā un viss bija kā nākas. bija jāstrādā svētku dienas protams bet par to mums maksāja 3* vairāk nekā dienā nopelnījām. :)

An Andrew Gindra 26.01.2018

par šito aģentūru mazāk kritiku nekā dutch recruit riga ... + stip kreditē ceļu ja vajag ..
laikam ar šito būs jāriskē ...

An Andris Garais 26.01.2018

Sanāca Nīderlandē nepatikšanas. Trīs dienas pirms atvaļinājuma atbraucu uz Latviju. Nezināju esmu atlaists vai neesmu. Rakstīju whats app, inbox.lv, fb messenger, zvanīju gandrīz vai visiem darbiniekiem. Nav pilnībā nekādas ziņas. Ne raksta, ne atbild. 23.janvārī vajadzēja ienākt algai par 2 nostrādātām nedēļām. Alga arī tāda laba. 540€. Gaidu,gaidu. Nav algas ne otrdienā,ne trešdienā. Rakstīju inboxā kur mana alga kāpēc nav iekskaitīta? Atbildes arī nekādas. Iepriekšējās algas arī čakarēja. 500€ vietā maksāja 300€. Es nezinu ko teikt par šo firmu. Darbs bija ļoti labs, bet attirksme no ofisa pret darbiniekiem? Tādas nav!

13 13009 02.01.2019

Kāda gan var būt pozitīva attieksme no viņu puses,tēlot tik māk bezatbildīgi, melo acīs skatīdamies...

Wa Walcha 30.01.2018

Stipt lielākie krāpnieki.Atdodiet manu godam nopelnīto naudu...

13 13009 02.01.2019

Viņi māk krāpt,par to šaubu nav,ari melot māk.

Ai Ainars87Virietis 24.10.2018

Es ar aizbraucu stradat caur NL job ta sno tiem visiem kantoriem visnormalakais skaitas. Bet majas saliek visadiem cilvekiem . Ok viss jau butu labi cilveki daudz dazadi , daudzi tiesam strada un dzivo mierigi, bet daudzi meslus taisa sudus vara dzer narkojas un ka sudzas neko laba nedara . Pasam jatiek gala . Man sanaca 2 reizes izkauties ar dzerajiem Latviesiem kas trauceja nakts mieru 3 nakti pat ja nakosa diena cilvekam darba bij jaiet.
Dzivoju ar Poliem Krieviem nekadas problemas nekad nebija, bet dzivojot ar Latviesiem vienmer kadas problemas dzersnas alesanas kas beidzas ar kausanos. Es ar cinas sportu nodarbojos vareju tikt gala . Bet tik loti nepatikami bija . Biju dzirdejis ka ar naziem sadurti cilveki uzbrukumi utt :) Un agenturas nelaprat dara kko lietas laba. Tadus cilvekus vajadzeja atlaist isijat bet kontingentus atstaj un viss turpinas.

13 13009 02.01.2019

STIPT aģentūru, ar nedomā par to ar kadiem cilvēkiem jadzīvo kopā.Saliek visādus salasnas,bija viena ģimene čigāni kuri mani apzaga,bet tas kas atbild par dzìvokliem ,tam STIPT darbiniekiem vienalga!