LV RU

Stipt/ Fraudeurs - Krapsana

Stipt, ir viena no sliktakam agenturam, kuri iekarto darba arzemes! Caur so agenturu es nostradaju, vairak ka gadu... Tiko man sakas veselibas problemas, tiku atlaists no darba, vinus neinterese cilveka veseliba. Sis kompanijas darbinieki, ir diezgan augstpratigi, bezadbildigi, netur savus solijumus. Notiek ari smauksanas ar algam, meklejot darbu tikai ne caur stipt. Melo zog krap.

01.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts 13009 02.01.2019

IDomāju ka vajazētu publiskot STIPT darbinieku vardus uzvārdus.Tieši tos darbiniekus ,kuri ir atbildīgi par dzìvokļiem gan arī par algām...

13

Vairāk sūdzības par Stipt/ Fraudeurs

Komentāri (4)

really? 01.01.2019

Logiski,ka agentuurai vajag straadniekus un ne slimniekus, te nav par ko sudzeeties,tada dzive.

J. J.J 04.01.2019

Logiski ka tu esi mudila ja tā domā!Iemācies domāt,kad pats slimoji tad jau tevi ar vajādzeja atlaist,ko?N.P,Biju par tevim labas domās ...

ОK 02.01.2019

Tie, kam prāta un dūšas pietiek, atbraucot uz Holandi caur kaut kâdu ağentūru, uzreiz sāk meklēt citu darbu, sakrāj naudu citam mājoklim utt. Latvijas un citām ağentūrām ir galvenokārt sliktākie darbi. Nīderlandē ir daudz vietējo darba ağentūru, kur būs noteikti labâki darba piedāvājumi. Protams, realitāte ir tāda, ka daudzi jaunieši, kas atbrauc strādāt uz Nīderlandi, sāk aktīvi pīpēt zālīti un lietot pārējās narkotikas, viņš pārvēršas par augu, visa nauda aiziet uz narkotikām un ēdienu, nevar nomainīt savu smago vai kaitīgo darbu, sākas veselības problēmas, paņem naudu kredītā vai dārgāko mobilo telefonu un aizmūk atpakaļ uz Latviju.

Ar Armins Argalis 03.01.2019

Ievadiet atbildes tekstuTā nu tas ir+vēl neadekvātās īres cenas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes