www.sudzibas.lv Stilago Piegādes termiņu neizpilde

Stilago - Piegādes termiņu neizpilde

Es pasūtīju preci šajā lapā, kur balts ar melnu rakstīts, ka preču piegāde līdz 4. nedēļām! Šobrīd ir pagājušas jau 6 nedēļās, un solītas prece neizskatās, ka tiks piegādāta tuvākajās nedēļās.

Šīs mājas lapas biznes ir šāds, izliek piedāvājumu, kas reāli pašiem iespējams nemaz vēl nav krājumā iepirkts, iekasē no pircēja naudu un tad nu mēģina nopirkt preci, par ko pircējs samaksājis naudu. Tāpēc pastāv iespēja, ka it kā norādīta nepareiza cena vai citi kāzusi. Iesaku , nu jau apšaubāmāko, ar šo interneta veikalu nesaistītas darījumos.
Ticiet man un rūgtās pieredzes, ka drīzumā varat vilties!

R rv28 16.05.2014

Piekrītu par lēno piegādi un klientu neinformēšanu. Arī es noteikti vairs neveikšu pasūtījumus Stilago. Un starp citu, piegādei norādīts 28 DIENAS NEVIS 28 darba dienas.
Bet nu jau pie piegādes rakstīts "aptuveni 4 nedēļas", kuras manā gadījumā jau ir ievērojami ieilgušas..