Komentāri (31)

M mango 23.03.2011

Draba devējs, starp citu var rīkoties kā vēlas. Un viņš arī rīkojas kā vēlas, jo grib par savu kolēģi redzēt mūsdienīgu un izglītotu cilvēku nevis kaut kādu neizglītotu iebraucēju krievu, no kura vairāk problēmas nekā labuma.

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Mango, kapēc uzreiz KRIEVA? Kas Tev pidarasam problēmas ar cittautiešiem?

č Čoms 23.03.2011

Latvieši labāk padodas pišanai, krievi šādus labvēļus parasti sūta uz trīs burtiem.

M mango 23.03.2011

Man nav problēmas ar cittautiešiem. Krieviem ir problēmas integrēties, runāt valsts valodā, nespļaudīt sēkliņas, nelamāties, nogriezt nagus, iztīrīt zobus, nelietot alkoholu, nesmēķēt tramvajā, kulturāli uzvesties. Un kurš tad tādus puscilvēkus vēlēsies nodarbināt? Vai skaidrs āzi?

L LelleBezMatiem 23.03.2011

ej tač tu dirst mango - izlasi tēmu trīsreiz ja ar pirmo reizi nepielec, runa ir par augstākās izglītības prasībam pārdevējai. nevis par valsts valodas zināšanām. pacenties mazliet saspringt un saprast, ka tas nav gluži viens un tas pats. tev par grūtu iztēloties, ka var but ari krievu tautības pārdeveja ar augstāko izglītību?

S Sonya 23.03.2011

Zini Mango... Ja tev ar krievu ir vienāda izglītība, bet tu nezini krievu valodu - dos priekšrolu krievam. Tā nu tā sanāk. Jo īstenība jauniēsi, kuri ir studējuši labi zin latviešu valodu, kaut vai tāpēc, ka visus darbus jāraksta latviski. Tā tagad vecā paaudze nevar nekādīgi =(

J jojo 23.03.2011

Da nojūgušies tie darba devēji - viņi arī trauku mazgātājas grib ar augstāko izglītību un 4 valodām. Lai tik meklē. Tādi sludinājumi mēnešiem ilgi atkārtojas.

D D 23.03.2011

Kapec jastude tik ilgi, lai velak stradatu par pardeveju?Zin tak visi to komēdiju rādija pat Bez tabu un visa LV smējās kur sētnieku par mazu algus ar meklēja ar augstako izglitibu.

R Raimonds 23.03.2011

man kaa darba deveejam tok butu poh...kaada tev izgliitiiba kaut vai doktora graads, bet tas nepieraada tavas praktiskaas zinaashanas, bet tikai teoreetiskas, pirmais butu valoda, otrais ko tu vispaar zini un izgliitiiba tik buutu kaa treshais, ja skataas darba njeemeeju peec izgliitiibas papiira-neiedziljinoties, tad darba njeemeejs riskee ar darba analfabeetismu, jo dziive visu ir pieraadiijusi.

A andrejs 23.03.2011

Mango riktīgs pideras:D tā sasmējos:D Mango tu urod, lielākā daļa latviešu ir tādi paši ko tu uzskaitīji par krieviem idiot:D

M Mangotojojo 23.03.2011

Jā tā ir bieži, jo trauku mazgātāja ir ļoti atbildīgs amats un tur ir jābūt cilvēkam ar dzīves izpratni. Trauku mazgātāja mazgā traukus, kurus pēc tam pasniedz klientiem. Bet ja tā trauku mazgātāja būs krieviete ar 4. klašu izglītību un STS (seksuāli transmisīvās slimības), tad viņa visus traukus inficēs ar to krievu drazu. Tāpēc, ja es redzu, ka virtuvē tikai krieviski runā, uzreiz saprotu, ka labi nebūs, ji ir skaidrs, ka ka tur ir imigranti, nelegālie ar STS un vēl ar nezin ko.Jāturas tālāk no tādas netīrības!

J JOSIFSBARGAIS 24.03.2011

Tiešam, debiliķu bars, pašiem palīgskolas izglītība, bet apspriež starpnavionālos jautājumus.It kā no latvietēm nevarētu dabūt tripei, smiekli nāk.Normālu cilvēku katrā tautībā ir ap 50%.Savās privātfirmās jūs varat likt pat profesoriem tīrīt atejas, pārējai tautai par to nav ne mazākās daļas.Vienīgi, ja šie profesori izrādīsies krievvalodīgie, viņi tevi pašu pasūtīs nahui, un vēl saliks pa murmuli.Tādi budži kā jūs ir ar steigu jāšauj nost.
NĀVI BUDŽIEM!!!

J jojo 24.03.2011

Nu gribēt jau var daudz. Bet cilvēkiem pašcieņa arī vēl ir.
Bet Mango tu neuztraucies - tevi no psihenes uz restorānu nemaz neizlaidīs.

V Valentīna 24.03.2011

Piekrītu Mango, ka darba devējs pats nosaka kritērijus un atbilstībua amatam. Pati strādāju parfimērijas jomā un ļoti labi saprotu, ka nevar pieņemt darbā cilvēku, kurš normāli nemazgājās un nemāk runāt ar klientu latviski. Varbūt tāpēc stenders arī grib, lai cilvēks būtu šeit ieguvis Eiropas līmeņa izglītību, valsts valodu un manieres, nevis kaut kādu ieklīduši un noplukušu krievu ielaist veikalā, kurš tikai stāvēs pirkstu pakaļā iebāzis un , bļeģ, joptvaimaķ bārstīs.Tā ātri biznesu nolaidīs pa burbuli.

M Mehāniķis 24.03.2011

Par visiem 100 piekrītu Valentīnai! nost ar plukatām un neizglītotajiem nelegālajiem imigrantiem. Piesārņos šeit eiropas krāšņumu mūsu. Lai labāk brauc atpakaļ uz savu moskvu pie saviem krievu aziātiem!

E Esesesseseseseses 24.03.2011

Mehāniķis, mļēēēē, Tu vēl te smirdināsi gaisu, a nu marš zem traktora, kolhoznieks hrenova! :D :D :D :D :D

T Tomehāniķis 24.03.2011

Sūdu mehāniķis tu esi, un tas tev jāliek aiz auss, ka krievi vien Rīgā drīz būs palikuši, jo latviešu valodu tur praktiski nedzird.Par to varēja pārliecināties šodien visa Latvija, kad uz protesta akciju ieradās vien pārssimts bļauru.Drīz varēsiet savu latviešu valodu lietot vien mājās atejā, un gultā zem segas, jo valdīs angļu un krievu valodas, kuras ir pasaules lietotākās valodas.

B Biezais 24.03.2011

Kaut kādā lupatlašu veikaliņā pārdevēji ar augstāko izglītību?Tur pat šimpanzes no zooloģiskā dārza būtu par glauniem.Nožēlojamie sūdēdāji ne saimnieki.

M Merilina 25.03.2011

Tam, kurš komentēja Mehāniķim.
Ko ta tagad, ja Rīgā tik krievāni būs palikuši un uz akciju vien pārsimts brauļu ieradīsies un latviešu valodu drīz varēs tikai mājas atejā lietot un gultā zem segas, darba devējs nevarēs nepieņemt darbā kaut kādīgo pērno krievānu, kurš tikai kiriļicā vērvelē?
Kas tagad te baigie noteicēji saradīsies, kas mudinās Eiropas valstī nodarbināt Āzijas pabirušos krievānus? Neviens jau nav lohs, lai tā darītos. Un ja vairāk jūs okupqantu atbalstītāji turēsiet mutes, tad arī te to krievānu būs mazāk, un varēsiet paši uzelpot svaigu gaisu.LOL.

M Merilinai 25.03.2011

Ar skumjām sirdī tu drīz Īrijā, lasot sēnes vai sniedzot intīmpakalpojumus, varēsi vien atcerēties, ka bija reiz tāda Latvija, kuru jūs atstājāt krieviem, un tanī pašā laikā būsi spiesta izmantot Īrijas krievu "krišas" pakalpojumus.Par tadu greznību, kā par latviešu valodu, tu pat murgos neatcerēsies, kur nu vēl runāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes