www.sudzibas.lv Stemina SIA Brāķaina prece

Stemina SIA - Brāķaina prece

Vajadzēja steidzami betona grodus ar vākiem, citiem piegādātajiem bija pavēli termiņi, līdz ar to, neskatoties uz SIA Stemina palielināto preces cenu, izlēmu pasūtīt, jo bija uz vietas prece.

Prece tika piegādāta, apskatot tika konstatēts, ka grodi ir vispār neiedomājami sliktas kvalitātes, sienu biezums pa perimetru atšķīrās par ~ 40%, t.i., vienā groda pusē sienas biezums ~ 5 cm otrā gosta 10 cm. Paši grodi stāvējuši entos gadus kkādos sūdos, apakšas takā darvā, bija jāslīpē ar dimanta ripu, lai saķeri ar javu nodrošinātu.

Grodu vāki bija vēl traģiskāki, biezums atšķīrās, staigāja par entiem centimietriem, betonā plaisas, un grodu lūkas bija, nevis apaļas, bet ar saspiestas, ovālas. Kāds bija reālā pālī, kad sagatavi lika, nevarēja apli izvilkt. Tāpat grod vāki no 1 puses bija pilnīgi melni, apauguši ar kkādām sūda sēnītēm, auto eļļas pelēkiem, viss bija jāslīpē - hlams totāls.

Vārdu sakot, tika nogrūsta metama prece. Nepasūtiet neko iepriekš nepskatot un neatzīmējot preci, apjās, nevar ticēt.