www.sudzibas.lv Stella Jubalte Nekvalitatīvs kursa darbs

Stella Jubalte - Nekvalitatīvs kursa darbs

Krāpniece sevi ļoti slavē kā izcilu studiju darbu, kursa darbu un diplomdarbu rakstītāju, bet rezultātā ar ĻOTI lielu nokavēšanos tika atsūtīts tikai pa pusei pabeigts kursa darbs. Lieki teikt, ka par to tika samaksāts avanss un tad, kad tika lūgts kursa darbu pabeigt, pārstāja atbildēt uz e-pastiem un zvaniem (tel. 29394084)Pati joprojām reklamē savus krāpniecības pakalpojumus ss.lv ar tekstu: Rakstu kursa darbus, dažāda līmeņa diplomdarbus (bakalaura, maģistra darbus) ekonomikā un ar to saistītajās sfērās (uzņēmējdarbība, grāmatvedība, finanses u. c. ), visās tautsaimniecības nozarēs. Cena atkarīga no darba apjoma un līmeņa. Saziņa ar e-pasta starpniecību.

R

Z Zukers2010 03.12.2014

Es gan satiku labu diplomdarbu rakstītāju, izpildīja manu darbu korekti un lieliski! Dabūju 8 balles, cena pieņemama! Vispaŗ esmu ļoti apmierināts! Visiem iesaku - re ku viņa epasts - [slēpt]@inbox.lv

I Ieva 40 04.12.2014

vispār jau kursa un diplomdarbi tā kā pašiem būtu jaraksta... pēc tam brīnās no kurienes rodas " speciālisti " visās jomās!

R Rakstu 23.03.2015

Skatījums no otras puses - no diplomdarbu rakstītāju puses. Plaģiātus nerakstu un cenas arī pieņemamas, termiņus ievēroju. Neviens darbs mazāk par 7 nav saņēmis, un arī tad tikai tāpēc, ka students neizlasa darbu un aizstāvēšanā nesaprot, par ko ir runa, kad oponenti uzdod jautājumus.
Bet kā ar pašiem pasūtītājiem? Kas samaksu velk garumā un tā jāizspiež ar radikālām metodēm, meklējot pa sociālajiem portāliem? Kā jāraksta. tā - pēc iespējas ātrāk, īpaši tiem, kas novelk līdz pēdējam un tad nu pēdējā momentā meklē kādu, kas pa pāris dienām darbu varētu uzrakstīt.
Kā jānorēķinās par rezultātu, tad nu sākas - man tagad materiālas problēmas, es vēlāk samaksāšu (bet var tak laicīgi brīdināt un visu var sarunāt! Bet no otras puses - vai mums, rakstītājiem, būtu jāiedziļinās svešu cilvēku materiālās problēmās, viņi iedziļinās mūsējās? Nē! Bet mums arī ir jāmaksā kaut vai par to pašu elektrību, ko notērējam, darbu rakstot). Vai - tas vispār kronis visam - es taču kaut kad tuvākā laikā samaksāšu! Vai - ai, aizmirsu, ka jāsamaksā! Jopcik, kad ejat pie friziera vai kosmetologa, arī sakāt: es maku aizmirsu mājās?! Tad ar ko šis pakalpojums atšķiras, piemēram, no friziera pakalpojuma?! vai arī - ai, darbu izgāza, ielika 3, bet man gali tajā augstskolā un uzzinu, ka cilvēks saņēmis 8! Un apziņa, ka jāmaksā, pamostas tikai tad, kad apsoli informāciju nopludināt augstskolā vai paziņām. Šodien arī vienu tādu atsauksmi ieliku.
Par nemaksātājiem varētu romānu uzrakstīt - kādas tikai pasakas neizdomā un uz ko tikai neiziet, lai nemaksātu. Slēpjas aiz bērniem, kas raksta vecāku vietā, ka mamma ārzemēs, aiz vecākiem, kas gan ir godīgāki par saviem bērniem, utt. Izdomā, ka es esot prasījusi daudz lētāk, kamēr neaizsūtu printskrīnus no reklāmas lapām. Paši taču pasūtīja, kur skatījās? Viena pat brēca, ka viņai izlaidumam nav par ko kleitu nopirkt manis dēļ! Bet bez manis būtu līdz izlaidumam tikusi?
Tiešām pašu reputācija nav ne plika graša vērta?

A aelituce 21.05.2019

vai varat lūdzu sazināties ar mani? Nepieciešama palīdzība ar pētniecības darbu.
e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

R Rakstu 23.03.2015

Piedodiet par manu verbālo caureju, tiešām sasāpējis... Tāpēc krāpniekiem ir plašāks darba lauks, ka paši studenti ne vienmēr ir godīgi - vai nu nesamaksā, vai cenšas šantažēt ar VIDu (bet daudzi no mums ir legāli saimnieciskās darbības veicēji), vai vispār atsakās no darba, kad tas gatavs, jo izdomā, ka vairāk tajā augstskolā nemācīsies. Bet maksājumu garumā vilkšana jau ir klasika. Tāpēc visi rakstītāji ņem avansus, citi pat 100%.