www.sudzibas.lv Stell Holding Cenšas negodīgi pārdot dzīvokli

Stell-Holding Liepājā - Cenšas negodīgi pārdot dzīvokli

Ievieto i-netā aplamu reklāmu kurā 80% klaji meli. Cenšas cilvēkiem pārdot dzīvokli, kuram ir gan iekšējas, gan ārējas problēmas. Melīgi uz pusi samazina patieso lna apsaimniekošanas un īres maksu, kā arī stāsta par citiem neesošiem labumiem šajā adresē. Līdzi māklerei nāk nekaunīgs krieviski runājošais pavadonis, kurš draud fiziski izrēķināties ar citiem mājas iedzīvotājiem ja tie mēģinās stāstīt patiesību.

27.06.2022

Atbilde no Stell Holding Support Pārstāvja atbilde 01.07.2022

Labdien!
.Šī sūdzība neatbilst realitātei.Tā kā šis klients nav mans klients un ar viņu nav sadarbības līguma.
Viņam Ir mērķis diskriminēt manu uzņēmumu un mani kā krievvalodīgo Latvijas pilsoni.
ar cieņu Stella

Papildināts 9wave 01.07.2022

Meli, kā parasti...

Papildināts 9wave 03.07.2022

Atbilde ideāla - pēc visiem kremļa standartiem! Nu briesmīgi ka traucē vieglu naudu pelnīt un muļķot LV pilsoņus...