www.sudzibas.lv Steiku Haoss Viss bija slikti

Steiku Haoss - Viss bija slikti

Svētdienas dienā, pastaigājoties pa Vecrīgu, ar draugu izdomājam ieiet Steiku Haosā pie Līvu laukuma (esmu bijusi Steiku Haosā Ģetrūdes ielā, dikti patika tur viss-apkalpošana, ēdiens, atļauja smēķēt...), tāpēc, uzskatīju (lieki gan), ka uzņēmums visās savās iestādēs uztur gan apkalpošanas, gan politikas, gan ēdināšanas pieņemtās normas.
Pirmais pārsteigums - nedrīkst laukā pīpēt pie galdiņiem, kaut gan galdiņu tur ir daudz un zonas var iedalīt. "Laipnais" bārmenis paskaidro, ka var iziet uzpīpēt aiz nožogojuma uz ielas... labi, Dievs ar visu, nevajag pīpēt - paēdīsim tāpat.
Kad gribējām izvēlēties galdiņu, apkalpotājs - māceklis (viņam bija pielikta šiltīte - Treinee), norādīja pie kura galdiņa sēdēt, jo tad tieši viņš mūs apkalpos (itkā baigi TIEŠI viņu vajadzētu). Labi, Dievs ar visu, apsēdāmies, atnesa mums menu kartes, pēc laiciņa atgriezās, lai pieņemtu pasūtījumu - izvēlos vienu - tā nav, otru ēdienu - TĀ arī nebija! Pie 4ā izvēlētā ēdiena viņš man beidzot pateica, ka viņš ir pieejams. Lieki piebilst, ka 3 ēdieni bija no dienas speciālā piedāvājuma, kuram bija jābūt pieejamam no 10-17.00, mēs ēdām pus 13.00. labi, pasūtīju zupu, liels bija mans pārsteigums, kad man karotes vietā atnesa dakšu ar nazīti (PILNĪGS AUNS!!!), domāju, ka sajauca pasūtījumu, nē - atnes man manu zupu, tad es viņam pieklājīgi pajautāju, lai viņš man parāda, kā to šķidro zupu man ēst ar to dakšiņu, lieki piebilst, ka drauga pasūtītais steiks bija nogarnbēts DRAUSMĪGI (prastās kafejnīcās to labāk dara) - parastie frīī, gaļas gabali un 2 marinētie pipari no burciņām.
Lieki piebilst, ka šajā vietā vairs nekad neatgriezīšos, jo tik neprofesionālu attieksmi no viena PĪĪĪĪ**** vairs saņemt nevēlos, galu galā, par ko viņam naudu maksā!
Iesaku Steiku Haosa administrācijai dikti aizdomāties par viņu personālu, jo īpaši mācekļiem, kas neko [slēpt]@!!

E

0 0333 19.08.2008

tu nu gan esi daune!
vins ir maaceklis, iespeejams, ka vinam bija pirmaa diena. ne jau vina vaina, ka pavaari nav sagatavojusi visus eedienus!

L Laura 22.08.2008

Mhm. es gan piekriitu raksta autorei. Tad jau es visiem vienmeer varu kaa attaisnojumu mineet: pirmaa diena, vinsh arii ir tikai cilveeks utt. Ok, viena lieta noiet ne taa...bet ka shitaa.. nu sorry..
Pati Vecriigaa eju eest tikai uz B-Baaru, jo zinu par ko es maksaaju. Un veel kas - labam viesmiilim ir jaabuut taadam, ka tu vinju pat neatceries. Tik perfektam apkalposhanaa, ka tu vinju pat nepamani.

M MADARA 22.08.2008

Nu, ir jau kā ir, ja cilvēkam vēl nav pieredzes un tikai mācas, jo - šajā sfērā bieži mainas personāls, nevarēdams izturēt šādu klientu attieksmi... un tā nu - drīz pašas varēsi iet uz Steiku Haosu strādāt :D

M Minkucs 19.11.2008

Es zinu, ka Steiku Haosā ārā ir arī smēķētāju zonas. paši vainīgi, ka neprasījāt sev smēķētāju vietas. un pie galdiņa jūs apsēdināja tikai tāpēc lai jūs kā auni neblandītos no viena gala uz otru, bet gan, lai jums parādītu uzmanibu un attieksmi!
par pārējo gan es jums piekrītu.

A Arnoldiņš 19.11.2008

Samaksājāt vēl pēc vecajām cenām? :)

L Lepi 19.11.2008

100% Tev ir ZVAIGŽŅU slimība!!! Laikam nekad neesi kļūdījusies - pareizā, riebjas tādi. Cik reizes esmu gājusi pretenziju nav. Pagatavoja vienkērši super. OTTO restorānā vienreizs dzērienus sajauca, ko tad jāatlaiž no darba vai ???

I ingus 06.12.2008

Došu divus padomus - neej vairs tur, bet otrs padoms - sēdi mājās un iemācies latviešu valodā pareizi rakstīt, ne interpunkcijas, ne stila.

1 123 07.12.2008

Nu nevajag te tagad baurot par ""kaprīzu"' klientu, nezinu kā paši justos tādā situācijā...es, piem., kad moka badasajūta, neesmu ar mieru samierināties, ja nelētā uzņēmumā(kur, loģiski, atstāju dzeramnaudu)es nevaru saņemt to, ko šis uzņēmums, sevi reklamējot, piedāvā.Jā, protams, es tad, vienk., uz turieni vairs neietu, bet, kapēc nevarētu būt par to dusmīgs? Neesmu stāsta autors, ieķeksēju komentu, jo nepatika dažu šeit paustā nostāja. Jā, piemetināšu, ka kautkad sen, jaunībā bija lemts pastrādāt par oficiantu(tā tolaik sauca), nu, teikšu, dressēja nepajokam, pat prātā neienāca "'čomiska"' attieksme pret klientu.

K krx 07.12.2008

kur var ta kluditie un atnest daksinu un nazi ...kad ed zupu

B bred 10.02.2009

tiem kas vēl nav paspējuši pamanīt vecrīga (izņemot hesburger, mc'donalds utt.) vienmēr ir pārmaksāšana, ja nav naudas sēdi mājās un nepuksti par cenām, neviens ar spēku uz turieni nedzina, 5m tālāk no vecrīgas būs lētāk! kas attiecas uz rakstu, tas varētu likties neparasti, taču steiks IR gaļas gabals, un es īstenībā nevaru iedomāties kā gan varētu izskatīties "neparastie" frī ;)

D dana 16.06.2009

es raksta aurotram pilniigi piekriitu, un nav ko maut par pirmo dienu, un ''visi ir cilveki, kludities ir cilvēciigi'', ja strada vieta -centra, un tas nav parasts estuuzzis, tad zini kas jadara, .un beidziet kaukt, galu ga;la maksajam netikai apr edienu bet ari par apkalposanu.

G gatis 13.07.2009

nu kaa maksaa, taa straadaa un maacekliem LV parasti neko nemaksaa! :)

Z ziko 27.07.2009

kaa iemaaciities straadaat, ja nevar straadaat nemaakot? par to veitas noraadiishanu, piekriitu te vienam ieprieksheejam komentaaram, apseedinaaja, lai kaa auni nestaigaatu rinkjii...par cenaam?neej eest tad uz vecriigu, ja nevari atljauties...eed kafejniicaa ''pie antonjinas''!!! smeekjeetaaju vietas ir gan terasee, gan restoraanaa...un steiks vienmeer ir bijis un arii paliks galjas klucis, un frii jau nu arii ir un buus taadi kaadi ir

J janis 09.12.2009

nu nez vai tas ir forši ka pie tevis pienāk viesmīle paģiraina vai vel ar pārpālī, no kuras nes vel pēc alkohbola, tad jau nez ko var sajaukt.

A Ansis 12.08.2011

Steiku haoss ir palicis par dārgu McDonaldu. Sūds.