www.sudzibas.lv Steiku Haoss Serviss zem katras kritikas

Steiku Haoss - Serviss zem katras kritikas

Steiku haoss - Audēju ielā 2- bijām svinēt jubileju, viesmīlis neprot latviešu valodu, nesaprot, ko viņam saka, jautājot par atšķirībām steikiem- atbildēja, ka būtībā neesot :d:d kas , protams, ļoti uzjautrināja :d steiki bija negaršīgi, bez jebkādas garšas, ļoti sīksti un cīpslaini, kad pusi nevarēja vsp apēst, kad sūdzējāmies viesmīlim- atbildēja, ka tā jābūt. Apkalpošana zem katras kritikas, pasniedzot ēdienus viesmīļi grūstīja viesus utt. Bija rezervēts laicīgi galdiņš, bet nosēdināja drausmīgā vietā- blakus wc, blakus kasei un netīrajai veļai...
Bijām ļoti pārsteigti par zemo līmeni un lieki teikt, ka neviens vairs uz steiku haosu nekad neies!

Dainis 14.10.2017

Varbūt viesmīli tas neuzjautrināja un tāpēc arī radījāt šādu attieksmi pret sevi? :) Iesaku jums turpmāk apmeklēt elegantākas vietas, kas atbildīs jūsu augstajām lauķu prasībām..

M man 14.10.2017

Cien, Liāna!

Iesaki Jums rakstīt savu sūdzību restorānu direktoram uz e-pastu: [slēpt]@steikuhaoss.lv

Ar cieņu,

Den91 15.10.2017

"ļoti sīksti un cīpslaini, kad pusi nevarēja vsp apēst, kad sūdzējāmies viesmīlim- atbildēja, ka tā jābūt."
Gribu visus bridinat, ka tas notika, tapec ka viņi pasutija vislētako steiku "antikotu", viņš vienmēr ir cīpslains!
100% gribeja ietaupit...

V Valērija Priedīte 16.10.2017

"jautājot par atšķirībām steikiem- atbildēja, ka būtībā neesot"