www.sudzibas.lv Steiku Haoss Antisanitāri apstākļi, necieņa pret klientiem

Steiku Haoss - Antisanitāri apstākļi, necieņa pret klientiem

Uz tūristiem orientēta vieta, vietējos nosēdina pie netīro trauku, kuri ik pa laikam tiek nesti klāt, Letes. Viesmīļi sakliedzas krievu valodā. Vakariņu galds ir apm. 50 cm attālumā no miskastes, kurā met ēdienu pārpalikumus no citu viesu traukiem. Beigās darbiniece aiziet savākt papīrus no labierīcībām un, netrāpot tajā pašā miskastē, nomet blakus galdam uz grīdas.

30.09.2023

V

V VavereA 30.09.2023

Jā, jāpiekrīt, ka izskatās čābīgi.

Turklāt papētot vairāk par šo uzņēmumu tad var saprast, ka steiku haoss pieder lielākai uzņēmu grupai cantus catering, kura projekta vadītāja un visdrīzāk arī patiesā labuma guvēja ir Vita Zeltzaķe.
Teksts ņemts no mājaslapas - "Cantus Grupa ietver vairāku restorānu kopumus – Steiku Haoss, AOK Andrejostas Kvartāls, ISTS Burgers, AOK pica, AOK CITY"
Diemžēl Vitai nav laika vadīt visus šo biznesus, it sevišķi, ka pēc IG var spriest, ka Vitas hobijs ir skaista ceļošana. Tāpēc Vita uztics visus biznesus vadīt citiem cilvēkiem, kam arī baigi jau nerūp tie biznesi un beigās sanāk, ka paskatoties tripadvisor, google atsauksmes un pat LV miskasti sudzibaslv visiem šīs Cantus Grupa uzņēmumiem ir diezgan bēdīga slava, bet, galvenais, ka no ārpuses izskatās visi šie uzņēmumi - ŠIKI un cilvēki tiek ievilināti iekšā.

K Kāpurs3000 30.09.2023

Nezināju, ka tā iestāde vel eksistē...

L Lietotājvārds_123 01.10.2023

un tagad man interesē - kur tad ir tā labākā tieši steiku ēstuve Rīgā? cik es zinu, tieši steiku haoss ir klasiska steiku ēstuve. lv nav īsti konkurentu viņiem.

Velvetpopstar 02.10.2023

Ne velti sauc par steiku haosu, ko gribēji VIP apkalpošanu?