www.sudzibas.lv Steiku Haoss kvalitāte un cenas

Steiku Haoss - kvalitāte un cenas

Teikšu kā ir, nosaukums atbilst šai "iestādei"!
Vakardien draudzenei bija dzimšanas diena un tāpēc nolēmu ka vakara noslēgumā aizvedīšu viņu pavakariņot uz Steiku Haosu. To ka šeit cenas nav zemas, zināju iepriekš, bet tā kā gribējās nobaudīt ko īpašu, tad par to baigi nesaspringu. Sākumā viss bija baigi normāli, laipna apkalpošana utt., pasūtījām ko katrs vēlējās un gaidījām. Atnesa draudzenei kokteili, ko viņa pasūtīja un tad nejauši viņa ieskatījās glāzē, kur peldēja kautkas nesaprotams. Sākumā domāju ka viņa joko, bet tad arī pats papētīju tuvāk kokteiļa saturu un jāsaka vilties nenācās, jo pa glāzi plunčājās skaisti pelējuma gabaliņi (acīmredzot no sulas pakas), laikam kokteiļus te pasūta tik reti ka sula paspēj sapelēt, jo cik atceros tad norādītajās sastāvdaļās, "penicilīns" pieminēts netika. Tad paaicinājām oficianti, kura paņēma kokteili un aizgāja pie bārmeņa. Vēl viņa jautāja vai kokteilis arī slikti garšoja, laikam jau nepietiek ar to ka tas slikti izskatījās:) Pēc laika atnesa jaunu kokteili, kuram nebija nekādas vainas. Vēl nedaudz vēlāk atnesa arī gaidītos steikus. Jāsaka ka porcijas lielumā nedzaudz biju vīlies ( bet tas laikam tāpēc ka mēs latvieši esam baigie rīmas:)), neskatoties uz to, ka porcija maksā latus 16. Ar to viss vēl nebeidzās, jo tuvojoties savas porcijas finālam ieraudzīju ka uz gaļas ir neliels svešķermenis, ja tā to varētu nosaukt, tas vai tā, bija apm 5cm garš mats vai spalva, es teiktu vienkārši eleganti vienam vakaram. Arī par to paziņoju oficiantei, kura pakonsultējās ar bārmeni un nekādas emocijas šajā sakarā neizrādija. Tad lūk, brīnišķīgs vakars un rēķins Ls 41 (kurā iekļauta 10% apkalpošana).
Noslēgumā varu secināt tikai vienu, ka nav jēgas iet vakariņot vietā, kur cenas ir neadekvātas produkta kvalitātei.
Jā, dabūju arī 10 % atlaidi no rēķina, tas laikam bija atvainošanās vietā.

G

A any 28.12.2008

Vāks. Nekad tur neiešu. Paldies, ka pabrīdināji.

p.s. daudz jaukāk būtu bijis, ja draudzenei būtu pagatavojis vakariņas pats:)

A A 28.12.2008

Nav ko vazāties pa visādiem steiku haosiem. Šādiem gadījumiem ir 5***** viesnīcas un to restorāni. Piemēram, Otto Švartcs vai Kolumbīne - normālas cenas un augsta kvalitāte.

L Lepi 28.12.2008

Varbūt tā gadās. Esmu bieži apmeklejusi, pagaidām sūdzību nav. To ka mēs esam rīmas tas jau ta ir;))

L Linda 27.01.2009

tas tā zināšanai- jebkurā vecrīgas restorānā, kurā rēķinā ir iekļauti 10%- Tie nav par apkalpošanu!!!

M Me 27.03.2009

А мне там очень нравится.Очень любезные официанты и блюда очень вкусные и аппетитные на вид!Там самый вкусный Тирамису %)))