www.sudzibas.lv Statoil Nekaunīga parevidēja

Statoil - Nekaunīga parevidēja

Biezi eju Statoil kaut ko iepirkt darbdienas, cik biju Statoil zem Vanšu tilta nereizi netrāpījos uz šo pārdevēju, bet kad saskāros ar viņu sapratu ka šai pārdevējai laikam pieder Statoils :D, es biju kopa ar kolēģi viņš viņu mazlietiņ pazina tā ka ari bieži iepērkas tur, bet pēc tā gadījuma viņas maiņa viņš neiet iepirkties. Viss bija ka parasti ļoti civili Statoila, tur par to cepuri nost, bet kad piegājām pie kases mūs apkalpoja/"atšuva" tā ka vairs neko negribējās, bet būtība bija tāda ka viņa vienkārši stāvēja un sarunājas ar kaut kādu džeku krievu valoda, mazlietiņ uzgaidot mēs saprātam ka tas turpināsies ilgi, tā ka džēks neko nepirka paprasījām šai pārdevējai vai viņa jau nevar mūs apkalpot, uz ko viņa mums pateica paaugstināta toņi (labāk nedzirdēt ka viņa kropļo latviešu valodu, viņai vispār kategorija atbilst) jūs man te neesat nekādi "slēptie pircēji" uzgaidīsiet, es ar kolēģi jau sen neesmu kāds puika lai man tāda toni kāds vispār kaut ko nosaka, strādāju ar kolektīva kur disciplīna ir noteicoša. Mēs ar kolēģi no sakuma nesaprotoši paskatījusies viens uz otru, pēc ka viņa ieraugot mana kolēģa seju pateica "nu labi davajte", kad viņa izsita uz kases aparta mūsu pirkumus un pateica cenu es viņai iedevu karti, bet viņa man "a uzreiz pateikt nevarēji ka ar karti" es saku a kāda starpība, pirmo reiz man to prasa, viņa paklusa un paņēma to pēc visam manipulācijām ar to viņa vienkārši nometa manu karti uz letes un saka tālāk krievu valoda sarunāties ar to džeku, ka man pastatīja pēc tam darba kolēģis tas bija taksists kurus tur ir papilnam un šitā pārdevēja visu laiku tā darot sava darba vieta!
Labi saprotu ka viņu ne viens neatlaidis kaut vajadzētu, lai pamācītos latviešu valodu un saskarsmes kultūru ar pārējiem pircējiem nevis tikai ar taksistiem! Vienkārši gribējās izteikties un uzzināt vai daudziem cilvēkiem bija negatīvs paliekūms pēc viņas apkalpošanas un viņas mežonīgiem skatieniem.
Ludzu nerakstīt viņas darba kolēģus cik viņa ir laba, mēs to visi jau labi zinām, ka es to jau redzēju viena no iepriekšējam sūdzībām par Statoil, man sak liekties ka Statoil vadība tikai gaida lielus skandālus, bet tā dzīvo ka "Brežņeva zastoja" laikos.

N neitraalaa 26.07.2009

Par šādu gadījumu noteikti vajag ziņot Statoil birojam (statoil.lv zem sadaļas kontakti), lai cilvēks kurš nevēlas nestrādātu tādā vietā, kur apkalpošanas kvalitāte ir ļoti nozīmīga ;)

U Uģis riktigais 26.07.2009

Es vispār nezin, par ko ir jāuztraucas.

N navsvarigi 26.07.2009

Vispar jau sudzetajam vajadzetu iesakumaa iemacities pareizi rakstit latrviski, pirms sudzeties par pardeveju, kura ar savu pazinu runaja krieviski. Varetu padomat, ka kadu greku izdarija. Vinai nav pienakums runat ar saviem pazinam latviski! Galvenais, ka vina klientus apkalpo latviski! Viss!

N nujaaa 26.07.2009

Aizej par viņu pasūdzies, - lai viņu atlaiž, un lai tur pieņem darbā cilvēku, kurš ir pelnījis darbu - vairāk nekā viņa !

T ToNavSvarigi 27.07.2009

Tu visu rakstu izlasiji kas tur ir rakstits, es izlasiju un sapratu ka galvena sudziba ir par vinas nekaunigo uzvedibu!

T ToNeitraalaa 27.07.2009

Kurs gan musu laikos negrib stradat tada haljava ;) ta vina tev ari pateiks ka ir slikta darbiniece, aizejet uz jebkuru maximu un paskatiet kadas sejus tur sez pie kases! vini pa sito naudu jau strada lai tikai izdzivotu!

S sarmite 27.07.2009

tev pasai vajadzetu pasekot, ka tu izsakies latviesu valoda, briziem pat acis var izmezgit no ta ko tu tur sarakstiji :)) STATOIL MEITENE IR KUTAKAS MEITENES PILSETA :)

. ... 27.07.2009

ne ja realjno videl etu Veroniku, ranshe po rabote zajezal tuda to4no so strannostjami devka ;) Menja eti latishi prikalivajut, zaloba na obsluzivanija! a oni drug druga obkladivajut kto lutshe na latishskom pishet :) hotja sami bez garumzimem vse ponapisali i s oshibkami :)

P peksis 29.07.2009

Esmu trāpījis tieši uz to pārdevēju. It kā viss ok, apkalpoja, gribēja šo to piepārdot, arī ar karti norēķinājos bez liekiem komentāriem. Neesmu no statoil. Piekrītu, ka ir tādi gadījumi. Tajā pašā statoilā pie vanšu tilta man keks vārdā Jānis sataisīja TĀDU hotdogu. Desa līdz pusei maizē un ar kečupu nācās balansēt, lai nenotek no maizes malas. Kad prasīju, kas tas par brīnumu, kaut ko nomurmināja. Pie viņa vairs neeju. Viņš gan izskatās neapmierināts ar dzīvi, cik viņu redzu, tik īgns.
Veronikai varbūt tajā brīdī sakasījās ..., tāpēc atcirta, ka traucē. :)))))

G Gatis 29.07.2009

Neticu autoram. Neticu un viss. Kārtējais pasaules naba, kurš grib, lai visi lien šim ānusā, un katru nelaipnāku skatienu uztver kā nolamāšanu ar mātes vārdiem.
Nez kāpēc man tādu problēmu nav. Ar pārdevējiem komunicēju normāli, ar smaidu, pieklājību un humoru, un viņi izturas tāpat.

K Kleo 29.07.2009

Ko nu te kašķējaties! Kopumā Statoilam ir diezgan labi darbinieki. Bet tarkšķēt ar paziņām, ja Tevi gaida pircēji, nemaz nav labs tonis. Tā kā jāiet būs uz to viktoriju paskatīties :))

- --- 31.07.2009

veronika un viktorija nav viens un tas pats vards! :D

ш Шо? 31.07.2009

Kas Tevi, vecais, vairak sakaitinaja? Ka runaja krieviski? Ir tadas tiesibas!

V Vērotājs008 01.08.2009

Mani sakaitināja viņas attieksme! da kaut viņa kiniķis runa tik ne ar mani :D

A A 01.08.2009

Izlasiet raksta autora minēto nekaunīgās amatu :D

V Vērotājs008 02.08.2009

Vot eto durdom tut kto ta pro raba ponapisal, eto slu4ajno ne svideteli jegovi uze i do veroniki dobralisj :D

V Vērotājs008 02.08.2009

Atvainojos par gramatiskam kļūdām, nebija laika kārtīgi visi pārbaudīt, bet labošanas funkcija raksta autoram šeit nav! amats viņai protams pārdevēja ;)

R riko 20.08.2009

Cienījamz Sūdzētājs! Es lasu un saprotu ka jums šajā sūdzībā ir motīvs... Un vēl.. man ir kauns ka mums nemaz nav palikuši vīrieši - vīrietis neatļautos krist tik zemu un rakstīt tādus vārdus par sievieti. Sūdzība tas ir viens, bet tavs teksts ir pilnīgi kaut kas cits.. Cik es esmu redzējis šo meiteni, tad tur viss ok. - smaida vienmēr, ļoti rosīga un tev laikam skauž...

S santa 20.08.2009

Tāds melis! Pretīgi lasīt, ka tā var melot! Tai meitenei gan ar attieksmi pret darbu, gan latviešu valodu viss ir kārtībā! Risini savas personības problēmas citādākā veidā!! Nav Tev pat tik daudz smadzeņu, lai uzraxtitu tekstu pareizi, vai vismaz iedot kādam kļūdas izlabot pirms netā liec iekšā! Intresanti, kur Tu strādā?!

S Silva 08.09.2009

Jā, arī regulāri iegriežos minētajā uzpildes stacijā, Veronika tiešām ir ļoti nepieklājīga pārdevēja. Atceros pavēlāk vakarā arī bija līdzīga situācija, bija laikam pie viņas atnācis kāds draugs vai kas tamlīdzīgs un arī vispār neinteresēja kas notiek apkārt. Tiešām ļoti nekompetenta darbiniece, vadībai noteikti būtu jāpievērš uzmanība.